PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ପାମେଲ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଦୁଇ ପୁଅ ସହିତ ରାକେଶ ସିଂ ଗିରଫ, ଫେରାର ହେବାର ଚେଷ୍ଟାରେ ଥିଲେ ଏହି ବିଜେପି ନେତା

https://www.timesnowhindi.com/

କୋଲକାତା,୨୪।୨: ପାମେଲା ଗୋସ୍ୱାମୀ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ନେତା ରାକେଶ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ ରାକେଶ ସିଂଙ୍କୁ ବର୍ଦ୍ଧମାନରୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନଙ୍କୁ କୋଲକାତାରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ କୋଲକାତା ହାଇକୋର୍ଟ ନାର୍କୋଟିକ କେସରେ କୋଲକାତା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ନୋଟିସ୍ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ସିଂଙ୍କ ଦାବିକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ବିଜେପି ନେତା ରାଜ୍ୟରୁ ପଳାଇବାର ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ରାକେଶଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ କୋଲକାତା ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ପୂର୍ବ ବର୍ଦ୍ଧାମାନର ଗଲସି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲା।  

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, କୋକିନ ରଖିବାର ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚାର ନେତା ପାମେଲା ଗୋସ୍ବାମୀ ବିଜେପି ବଙ୍ଗଳା ୟୁନିଟର ସଦସ୍ୟ ରାକେଶ ସିଂଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆରିଥିଲେ। କୋଲକାତା ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ରାକେଶ ସିଂଙ୍କ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚିବା ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ସର୍ଚ୍ଚ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଦେଖିବାର ଦାବି କରିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ପୋଲିସ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଗାଲସି ସ୍ଥିତ ଘର ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା। ଏହି ତଲାସୀ ଅଭିଯାନରେ ଆଣ୍ଟି-ନାର୍କେଟିକ୍ସ, ଡିଟେକ୍ଟିଭ ବିଭାଗର ଆଣ୍ଟି ରାଉଣ୍ଡି ଟିମ୍ ନେତୃତ୍ବ ନେଇଥିଲେ।

କୋଲକାତା ପୋଲିସ ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ ବିଭାଗ ରାକେଶ ସିଂଙ୍କ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ପୁଅ ସୁଭାମ ସିଂ (୨୫) ଏବଂ ସାହେବ ସିଂ (୨୧) ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ବିଜେପିର ରାଜ୍ୟ ସଚିବ ପାମେଲାଙ୍କ  ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଓ  ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଗତ ୧୯ ତାରିଖରେ ଦକ୍ଷିଣ କୋଲକତା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।  ଫେବୃଆରୀ ୧୯ ରେ ଦକ୍ଷିଣ କୋଲକାତାର ନ୍ୟୁ ଆଲିପୋର ଅଞ୍ଚଳରୁ   ତାଙ୍କ କାରରୁ ପ୍ରାୟ ୯୦ ଗ୍ରାମ କୋକେନ ମିଳିଥିଲା। ଗୋସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏହା ରାକେଶ ସିଂଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ର। କୋଲକାତା ପୋଲିସ ସିଂଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ୍ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ମାଦକ ପଦାର୍ଥ ନିରୋଧ ବିଭାଗ ଆଗରେ ହାଜର ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ କୌଣସି କାମରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଉଛନ୍ତି ଫେରିବା ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ହାଜର ହେବେ।  କୋଲକାତା ପୋଲିସର ଜଣେ ଶୀର୍ଷ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଫେରର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।  ବୋଧହୁତ ତାଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି, ତେଣୁ ଗିରଫ ନହେବା ପାଇଁ ସେ ନିଜର ଗାଡି ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର