PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠପଢ଼ା, ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ଯାଏ ହେବ ପାଠପଢ଼ା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ସହରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ମାଲତୀଗୁଣ୍ଡେପୁରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ…
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତକୁ ଆଉ ଏକ ପଦକ, ପୁରୁଷ ୫୭ କେଜି ଫ୍ରିଷ୍ଟାଇଲ କୁସ୍ତିରେ ରବିଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ତେଲ କାଢ଼ିପାରିଲାନି, ବାଇକ୍‌ରୁ ଟାଙ୍କି ନେଇଗଲା

ପୁରୀ,୩୧ା୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଦୁଇ ଚକିଆ ହେଉ କି ଚାରି ଚକିଆ । ଚୋର ସେଥିରୁ ବିଭିନ୍ନ ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଟେରି ଚୋରି କରିଥିବା ନଜୀର୍‌ ରହିଛି । ଏପରିକି ଗାଡ଼ିରୁ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଚୋରି କରିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଗାଡ଼ିରୁ ଟାଙ୍କି ଚୋରି କରିନେବା ଘଟଣା ଗୁରୁବାର ସହରରେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଚୋରି କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ ଚୋର ବାଇକରୁ ଟାଙ୍କି ଖୋଲି ନେଇ ପଳାଇଛି । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ତେଲ୍‌କୋଇର ଭାଗିରଥୀ ସେଠୀଙ୍କ ବାଇକରୁ ଏଭଳି ଚୋରି ହୋଇଛି । ଏନେଇ ଟାଉନ୍‌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।
ଭାଗିରଥୀ ଜଣେ ରେଡିଓଗ୍ରାଫର । ସେ ପୁରୀ ମୋଚିସାହି ଛକ ଗୋପାଳବଲ୍ଲଭ ରୋଡ ସ୍ଥିତ ଘନଶ୍ୟାମ ଭିଲାରେ ରୁହନ୍ତି । ସବୁଦିନ ଭଳି ବୁଧବାର ରାତିର ସେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋର୍‌ରେ ତାଙ୍କ ବାଇକ (ଓଡି-୧୩ଜି- ୧୮୯୧)କୁ ପାର୍କିଂ କରି ଉପର ମହଲା ନିଜ କୋଠରୀକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସକାଳେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ବାଇକ୍‌ର ତେଲ ଟାଙ୍କିକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟାଙ୍କିରୁ ବାହାରି ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପାଇପରେ ସେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲକ୍‌ ପକାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବାଇକ ଟାଙ୍କିରୁ ତେଲ ଚୋରି ହେବ ଅସମ୍ଭବ । ତେଣୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତେଲ ଚୋରି କରି ନପାରି ରାଗରେ ଟାଙ୍କି ଖୋଲି ନେଇଗଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଟାଙ୍କିରେ ୩/୪ ଲିଟର ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର