PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିହଲ ପ୍ରସାଦ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଧାନସଭାରେ ବାଲି ତାତି, ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ, ଉଦବେଗ ପ୍ରକାଶ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମଣ୍ଡି ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ବିଧାନସଭାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଲେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସୁବାସ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: ହଠାତ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୩ ବଖରା ଘର ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲା ଗର୍ଭିଣୀ ଗାଈ, ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ ଟିମ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଗୁହାଳ ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଗଲେ ୨ଟି ଗାଈ, ଅଳିଆ ଗଦାରୁ ଲାଗିଥିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ବଲାଙ୍ଗିରେ ନାହିଁ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ, ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେଳେ ଯାତାୟତ ସ୍ଵାଭାବିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ଭାରତ ବନ୍ଦ, ରାଜଧାନୀକୁ ଜଗିଛନ୍ତି ୨୦ ପ୍ଲାଟୁନ୍ ପୁଲିସ୍‌ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ଆଜି ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦ, ଜିଏସ୍‌ଟିର ବିଭିନ୍ନ ସଂଶୋଧିତ ନିୟମକୁ ବିରୋଧ କରି ବନ୍ଦ ପାଳନ କରିବେ ୪୦,୦୦୦ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ
  • ||

ତେଲ କାଢ଼ିପାରିଲାନି, ବାଇକ୍‌ରୁ ଟାଙ୍କି ନେଇଗଲା

ପୁରୀ,୩୧ା୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଦୁଇ ଚକିଆ ହେଉ କି ଚାରି ଚକିଆ । ଚୋର ସେଥିରୁ ବିଭିନ୍ନ ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଟେରି ଚୋରି କରିଥିବା ନଜୀର୍‌ ରହିଛି । ଏପରିକି ଗାଡ଼ିରୁ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଚୋରି କରିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଗାଡ଼ିରୁ ଟାଙ୍କି ଚୋରି କରିନେବା ଘଟଣା ଗୁରୁବାର ସହରରେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଚୋରି କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ ଚୋର ବାଇକରୁ ଟାଙ୍କି ଖୋଲି ନେଇ ପଳାଇଛି । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ତେଲ୍‌କୋଇର ଭାଗିରଥୀ ସେଠୀଙ୍କ ବାଇକରୁ ଏଭଳି ଚୋରି ହୋଇଛି । ଏନେଇ ଟାଉନ୍‌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।
ଭାଗିରଥୀ ଜଣେ ରେଡିଓଗ୍ରାଫର । ସେ ପୁରୀ ମୋଚିସାହି ଛକ ଗୋପାଳବଲ୍ଲଭ ରୋଡ ସ୍ଥିତ ଘନଶ୍ୟାମ ଭିଲାରେ ରୁହନ୍ତି । ସବୁଦିନ ଭଳି ବୁଧବାର ରାତିର ସେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋର୍‌ରେ ତାଙ୍କ ବାଇକ (ଓଡି-୧୩ଜି- ୧୮୯୧)କୁ ପାର୍କିଂ କରି ଉପର ମହଲା ନିଜ କୋଠରୀକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସକାଳେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ବାଇକ୍‌ର ତେଲ ଟାଙ୍କିକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟାଙ୍କିରୁ ବାହାରି ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପାଇପରେ ସେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲକ୍‌ ପକାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବାଇକ ଟାଙ୍କିରୁ ତେଲ ଚୋରି ହେବ ଅସମ୍ଭବ । ତେଣୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତେଲ ଚୋରି କରି ନପାରି ରାଗରେ ଟାଙ୍କି ଖୋଲି ନେଇଗଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଟାଙ୍କିରେ ୩/୪ ଲିଟର ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ।