PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ: କେଉଁ ଦଳକୁ ଯିବେ ସପନା, ଏବେ ବିଜେପି ନେତା ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୫।୩:ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହରିୟାଣୀ ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପନା ଚୌଧରି ପ୍ରକୃତରେ କେଉଁ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶ୍ନ। ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ସପନା କଂଗ୍ରେସରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପରେ ସପନା ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ସପନାଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫଟୋକୁ ନେଇ ଭାରି ଚର୍ଚ୍ଚା। ତାହା ହେଲା ଏଥର ସପନାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭୋଜପୁରୀ ଗାୟକ ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହି ଫଟୋରେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋଟି ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା।

ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମନୋଜ ତିଓ୍ବାରୀ ମଧ୍ୟ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତକାଲି ସପନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ​‌ହୋଇଥିଲା। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମିଶିକି ଖାଇଥିଲେ। ସପନା କହିଛନ୍ତି ସେ ଆଗକୁ ଯାହା କରିବେ ତାକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିବେ। ଏଥିରେ ମୁଁ କ’ଣ ବା କହିପାରିବି? ଯାହା ହେବ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଜାଣିପାରିବ। ଏହାପରେ ମନୋଜ କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ସପନା ଯେଉଁ ଭଳି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଲେ ସେ କେବେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି ଓ ପୁରୁଣା ଫଟୋକୁ ନେଇ କିଭଳି ପ୍ରଚାର କଲେ? ସପନା ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର, ତାଙ୍କର ବିନା ଅନୁମତିରେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଚାର କରିଦେଲା ସେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଖବର କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ବିଶେଷ କରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆସିବା ଖୁବ୍ ଦୁଃଖଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମନୋଜ।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏହି ମାମଲାରେ ସେତେବେଳେ ଟ୍ବିଷ୍ଟ ଆସିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସପନା ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ କହିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋ। ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ କଂଗ୍ରେସ ସପନା ଚୌଧରି ଦଳରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ଏକ ଫର୍ମ ଜାରି କରିଥିଲା। ଏହା ସହ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା କେବଳ ସପନା ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଦଳର ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ କରି ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର