PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ନଓହ୍ଲାଇ ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଭଳି ନେତାଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦେଇଛନ୍ତି ମୋଦି: କେଜ୍ରିୱାଲ୍

source:www.timesnownews.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୩: ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରମୁଖ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ମଙ୍ଗଳବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ଲାଲକୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀ ଓ ମୁରଲୀ ମନୋହର ଜୋଶୀ ଭଳି ବରିଷ୍ଟ ନେତାଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଟିକେଟ ନଦେଇ ଅପମାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ହିନ୍ଦୁ ସଂସ୍କୃତି ବିରୁଦ୍ଧ । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦି ଯେଉଁଭଳି ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଆଡଭାନୀ ଓ ମୁରଲୀ ମନୋହର ଯୋଶୀଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଏହା ହିନ୍ଦୁ ସଂସ୍କୃତି ବିରୁଦ୍ଧ ।

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଆମକୁ ନିଜ ବୟସ୍କ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବା ଶିଖାଯାଇଥାଏ । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ଜ୍ଯୋଷ୍ଠ, ବରିଷ୍ଠମାନେ ଘର ତିଆରି କଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦିଆଗଲା । ଯିଏ ନିଜ ସିନିୟର ମାନଙ୍କର ହୋଇପାରିଲାନି ସେ ଦେଶର କଣ ହେବ ? କଣ ଏହା ଭାରତୀୟ ସଭ୍ୟତା ? ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇପାରୁନାହାନ୍ତି ସେମାନେ ଅନ୍ଯମାନଙ୍କୁ କଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର