PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କଲେ ମୋଦି, କହିଲେ ‘ଅପନା ଟାଇମ୍ ଆ ଗୟା..’

source:www.deccanchronicle.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୩: ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଦେଶର ହିତ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ପ୍ରାୟ ଯୋଜନାକୁ ପ୍ରମୋଟ କରିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏଥିରେ ରଣବୀର ସିଂ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, କରଣ ଜୋହର ଓ କଙ୍ଗନା ଭଳି ବଡ ବଡ ଷ୍ଟାର୍ସମାନେ ଭାଗ ନେଇଥାନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବଲିଉଡର ଷ୍ଟାର୍ସମାନେ ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏବେ ପିଏମ୍ ମୋଦି ଏହି ଷ୍ଟାର୍ସମାନଙ୍କୁ ଟ୍ଯାଗ୍ କରି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଚ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ପିଏମ୍ ମୋଦି ଏହି ଷ୍ଟାର୍ସମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ସଚେତନ କରିବେ । ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏପ୍ରିଲରେ ହେବ । ୧୧ ଏପ୍ରିଲରେ ଭୋଟିଂର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ହେବ ।

ପିଏମ୍ ମୋଦି ଆଲିଆ, ଦିପିକା ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆପଣମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତୁ । ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଆଇଡଲ୍ ବୋଲି ମାନନ୍ତି । ମୋତେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭରସା ଅଛି ଯେ ଜନତା ଆପଣଙ୍କ କଥା ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିବେ ।’

ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କୁ ଓ ଏଆର୍ ରେହମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ଯ ଟ୍ଯାଗ୍ କରିଛନ୍ତି ମୋଦି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆପଣମାନଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର୍ସ ଯଦି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାପାଇଁ ନିବେଦନ କରିବେ ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିବେ । ଭୋଟ୍ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱରର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ।’

ଏହା ବ୍ଯତୀତ ପିଏମ୍ ମୋଦି ରଣବୀର ସିଂ ଓ ବିକ୍କି କୌଶଲଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ ମୋର ଯୁବ ବନ୍ଧୁ, ଆପଣମାନେ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାପାଇଁ ପ୍ରେରିତ କରନ୍ତୁ । ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ ଯେ- ଅପନା ଟାଇମ୍ ଆ ଗୟା ହୈ ଏବଂ ନିଜ ଜୋଶକୁ ହାଇ କରି ଭୋଟିଂ ସେଣ୍ଟରକୁ ଯାଇ ମତଦାନ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ।’