PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଭୋପାଳ- ଶିଖ୍‌ ଯୁବକଙ୍କ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡିବା ଘଟଣାରେ ୨ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିଲମ୍ବିତ

ଭୋପାଳ- ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ବାରଓ୍ୱାନିରେ ଜଣେ ଶିଖ୍‌ ଯୁବକଙ୍କ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷଣାଡିବା ଘଟଣାରେ ଦୁଇଜଣ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏକ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଶିଖ୍‌ ଯୁବକଙ୍କର ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ୫୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଶିଖ୍‌ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଏକ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଲାଗିଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଷ୍ଟଲ୍‌ ତିଆରି କରୁଥିବା ନେଇ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରପେ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଚାଲିଥିଲା । ଏବି ସମୟରେ ପ୍ରେମ ସଂହଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡି ଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲେ। ସେ ଭିଡର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ।

ଷ୍ଟଲ୍‌ ପାଇଁ ପୁଲିସ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁଲିସ ମାରଧର କରୁଥିବା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରସ ମୁଖପାତ୍ର ନରେନ୍ଦ୍ର ସାଲୁଜା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିବା ବରଓ୍ୱାନିର ଏସ୍‌ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଡକ୍ଟର ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବରଓ୍ୱାନୀର ଏସ୍‌ପି ନିମିଷ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତିନୋଟି ଚୋରି ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଗୋଟିଏ ମଟର ସାଇକେଲ୍‌ରେ ଯାଉଥିଲା , ତାହାର ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ନଥିଲା । ପୁଲିସ ଅଟକାଇବାରୁ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ କରୁଥିଲା ବୋଲି ଏସ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି । ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ପୁଲିସ ସହ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ କରୁଥିଲା ବୋଲି ଏସ୍‌ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।