PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଟାଉନ ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ

ବାଲେଶ୍ୱର,୧୬ା୪(ସ୍ୱପ୍ର): ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ବାଲେଶ୍ୱର ଟାଉନ ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ ନରହରି ମହାଳିକ ମଙ୍ଗଳବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଏକ ଜମିବାଡ଼ି ମାମଲାରେ ଜାମିନ କରାଇ ଦେବା ଲାଗି ଶ୍ରୀ ମହାଳିକ ବାଲେଶ୍ୱର ସହରସ୍ଥ ସୁନହଟ ନିକଟ ଫିରୋଜୁଦ୍ଦିନ୍‌ ଲେନ୍‌ର ଶେଖ ସକିଲ ଅହମ୍ମଦଙ୍କୁ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ମାଗିଥିଲେ । ଦାବି ମୁତାବକ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ପରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ସକିଲ୍‌ ସୋମବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୂର୍ବ ସର୍ତ୍ତ ମୁତାବକ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ କ୍ରିଷ୍ଣା ସୁଇଟ୍ସ ହୋଟେଲରେ ଶ୍ରୀ ମହାଳିକ ସକିଲଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଥିଲେ । ଭିଜିଲାନ୍ସର ୩ଟି ଟିମ୍‌ ପୃଥକ ପୃଥକ ଭାବେ ଏଫ୍‌ଏମ୍‌ ନଗରରେ ଥିବା ଶ୍ରୀ ମହାଳିକଙ୍କ ବାସଭବନ, କ୍ରିଷ୍ଣା ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭଣ୍ଡାର ଓ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା ।