ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଟାଉନ ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ

ବାଲେଶ୍ୱର,୧୬ା୪(ସ୍ୱପ୍ର): ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ବାଲେଶ୍ୱର ଟାଉନ ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ ନରହରି ମହାଳିକ ମଙ୍ଗଳବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଏକ ଜମିବାଡ଼ି ମାମଲାରେ ଜାମିନ କରାଇ ଦେବା ଲାଗି ଶ୍ରୀ ମହାଳିକ ବାଲେଶ୍ୱର ସହରସ୍ଥ ସୁନହଟ ନିକଟ ଫିରୋଜୁଦ୍ଦିନ୍‌ ଲେନ୍‌ର ଶେଖ ସକିଲ ଅହମ୍ମଦଙ୍କୁ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ମାଗିଥିଲେ । ଦାବି ମୁତାବକ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ପରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ସକିଲ୍‌ ସୋମବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୂର୍ବ ସର୍ତ୍ତ ମୁତାବକ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ କ୍ରିଷ୍ଣା ସୁଇଟ୍ସ ହୋଟେଲରେ ଶ୍ରୀ ମହାଳିକ ସକିଲଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଥିଲେ । ଭିଜିଲାନ୍ସର ୩ଟି ଟିମ୍‌ ପୃଥକ ପୃଥକ ଭାବେ ଏଫ୍‌ଏମ୍‌ ନଗରରେ ଥିବା ଶ୍ରୀ ମହାଳିକଙ୍କ ବାସଭବନ, କ୍ରିଷ୍ଣା ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭଣ୍ଡାର ଓ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ଅଫିସର ଅଭୟଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଆକଳନ କରିବ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍, ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ

କାର୍‌-ଟ୍ରାକ୍ଟର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କୋରାପୁଟ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ପରିବାର, ୪ ଆହତ

ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମା-ଭାଇଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ଅମୃତ ମୁତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ଟାଣିଲେ ଏସ୍‌ପି, ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ଆଘାତ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା ପ୍ରାଣ

ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ହେଲା ଭିଣୋଇ, ଧରା ପଡିବା ପରେ ବିଷ ପିଇଲେ ଯୁବତୀ

ଅପମିଶ୍ରିତ ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନା ଉପରେ ପୁଲିସର ଚଢ଼ାଉ, ମାଲିକ ଛୁ

ଶୋଇଥିବା ନିରୀହ ପୁଅର ତଣ୍ଟି ଚିପି ଦେଲା ନିଷ୍ଠୁର ପିତା –ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କହିଲା ,ଏବେ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନିରାପଦ !