PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଝଗଡ଼ା ତୁଟାଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ପୁଲିସକୁ ଆକ୍ରମଣ: ଜଣେ ଗିରଫ, ୩ ଫେରାର୍‌

source:www.deccanherald.com

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୫ ।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଝଗଡ଼ା ତୁଟାଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ପିସିଆର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କିଛି ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଜନତା ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଜଣେ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେ ହେଲେ ଶିରିପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜେ. ପ୍ରଧାନ । ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ୍‌ ତନାଘନା ଚଳାଇଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପିସିଆର ନମ୍ବର -୨୮ର ଏସ୍‌ଡିଓ ତଥା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଏଏସ୍‌ଆଇ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ନନ୍ଦ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।
ପୁଲିସ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ମୁତବାକ, ଗତକାଲି ରାତିରେ ଶିରିପୁର ନିକଟସ୍ଥ ସିଟି ଓମେନ୍ସ କଲେଜ ନିକଟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍‌ ଚାଲିଥିଲା । ଜରୁରିକାଳୀନ ସେବା-୧୦୦ରୁ ଖବର ପାଇ ପିସିଆର-୨୮ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ଝଗଡ଼ା ନ କରିବା ପାଇଁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ତଥାପି ଉତ୍ତେଜନା ନ କମିବାରୁ ପ୍ରଦୀପ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିଥିଲେ । ଯାହାକି, ତାଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଥିଲା । ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀ ପକ୍ଷରୁ ଜେ ପ୍ରଧାନ ଓ ଅନ୍ୟ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଦୀପଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇବା ପାଇଁ ଧମକାଇଥିଲେ । ପରିସ୍ଥିତି ଉତ୍ତେଜନାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରଦୀପ ଜେ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିନେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ଜାରି ରଖିଛି ।