ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧/୩: ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏକ ଭିଡିଓ । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଅନୁସାରେ ମହିଳା ଜଣକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କଣ ଚୋରୀ କରିଛି ନା ମର୍ଡର କରିଛି’ । ଏପରି କହି ସେ ଟେବୁଲରେ ହାତ ବାଡେଇ ଜୋରରେ ପାଟି କରୁଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପାଟି ନକରିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ମହିଳା ଜଣକ ନଶୁଣିବାରୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା କଷି ଦେଉଛନ୍ତି । ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି, ‘ପୁରୁଣା ମାଡ ଭୁଲିଗଲୁଣି ବୋଧେ ।‘ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ନିନ୍ଦା କରି ଅନେକ କମେଣ୍ଟ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଘଟଣାଟି କେଉଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ତାହା ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବଢ଼ିଲା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଦର …

କରୋନାରେ ଆଉ ୧୫ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୩୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା

୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : ୧୦ ଜିଳ୍ଲାକୁ ୟଲୋ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ, ୭ ଜିଳ୍ଲାକୁ ଅରେଞ୍ଜ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ଓଡିଆ ସିନେଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ୍ !

ବିବାହ ବିଛେଦ ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ

ଖବର କାଗଜ ଉଦ୍ୟୋଗି ବିଜୟ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ