PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧/୩: ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏକ ଭିଡିଓ । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଅନୁସାରେ ମହିଳା ଜଣକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କଣ ଚୋରୀ କରିଛି ନା ମର୍ଡର କରିଛି’ । ଏପରି କହି ସେ ଟେବୁଲରେ ହାତ ବାଡେଇ ଜୋରରେ ପାଟି କରୁଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପାଟି ନକରିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ମହିଳା ଜଣକ ନଶୁଣିବାରୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା କଷି ଦେଉଛନ୍ତି । ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି, ‘ପୁରୁଣା ମାଡ ଭୁଲିଗଲୁଣି ବୋଧେ ।‘ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ନିନ୍ଦା କରି ଅନେକ କମେଣ୍ଟ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଘଟଣାଟି କେଉଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ତାହା ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ ।