ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିଚୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟକୁ ନୋଟିସ୍

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୩।୧୨: ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମହିଳା ପଶୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲ ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟକୁ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିଚୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଛବିକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ କିଛି ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲ ଓ ସାଇଟକୁ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରି ଏହା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି।

ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ସାଇବରାବାଦ ପୋଲିସ କହିଛି, କିଛି ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡିଆ(ଖବର କାଗଜ), ଇଲେକଟ୍ରୋନିକ୍ ମିଡିଆ(ଟିଭି) ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତଦନ୍ତ ସମ୍ପର୍କିତ ଦସ୍ତାବିଜର ମଧ୍ୟ ପ୍ରସାରଣ ଓ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି। କିଛି ସମାଚାର ଚ୍ୟାନେଲ ଦସ୍ତାବିଜ୍ ଦେଖାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ଏହି କାରଣରୁ ପୋଲିସ ଅପରାଧିକ ପକ୍ରିୟା ସଂହିତା(ସିଆରପିସି)ର ଧାରା ୧୪୯ ଅନୁସାରେ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିଛି ଯେ, ଏଭଳି ଏକ ସାମଗ୍ରୀର ପ୍ରସାରଣ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କୁହ। ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, କିଛି ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଉପଯୋଗକାରୀ ଲଗାତାର ଭାବରେ ପୀଡିତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ଯାଞ୍ଚ ସମ୍ପର୍କିତ ଦସ୍ତାବିଜର ଫଟୋର ପ୍ରସାରଣ ଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।  

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ୍‌ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦେଲେ ଅନୁମତି

ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜନୀତିରେ , ପୁଅ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପଢୁଛନ୍ତି MBBS: ୮ଜଣ ପୁଲିସଙ୍କୁ ମାରି ବାପା ଫେରାର୍

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲା : ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନ୍‌ସାଲୀ, ଚାଲିଛି ପଚରାଉଚରା