PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀ ସୁଦ୍ଧା ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ କରିବ ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତିରେ ପଡିବ ବେଶି ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ୬ଟି ଓଡ୍ରାଫ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ଏନଡିଆରଏଫ୍ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ
  • ||
  • କଟକ : ମହାନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ପାଣିକୁ ଡେଇଁଲେ ବିଜେବି କଲେଜ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଲାବୋରେଟୋରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ
  • ||
  • ସୋରୋ : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କଟକ: କଟକ ଯୋବ୍ରା ନିକଟରୁ ଠାବ ହେଲା ନିଖୋଜ ହାତୀର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମହନଦୀରେ ଭାସଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୫ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କୋଡିଏମାଇଲ ଛକରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡିଗଲେ ୩ ଯୁବକ, ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ୍, ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରରେ ହେବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍- ୨୦୨୧: ଆଜି ରୋହିତ ଓ ବିରାଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା, ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଉଭୟ ଦଳ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ରମାଦେବୀ’ରେ ପିଏଚ୍‌ଡି ନାମଲେଖା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମେରିଟ ଲିଷ୍ଟ୍, ୧୧ଟି ବିଭାଗରେ ମୋଟ୍ ୬୦ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୟନ..
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ: ଆଜି ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାବିନେଟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ,ଶପଥ ନେବେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଚନ୍ନୀଙ୍କ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେବେ ୭ ନୂଆ ଚେହେରା
  • ||

ଧିରେ ଧିରେ ଖୋଲୁଛି କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ରାଜ୍, ଅନ୍ଧେରି ଅଫିସ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ଗୁପ୍ତ ଆଲମାରୀ…

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳତା ମାମଲାରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ନୂଆ ନୂଆ ଖୁଲାସା କରାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଆଲମାରୀ ପାଇଛି । ଶନିବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଭିଆନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ ଏବଂ ଜେଏଲ ଷ୍ଟ୍ରିମର ଆନ୍ଧେରି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ଚଢାଉ କରିଥିଲା ​​। ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଆଲମାରୀ ମିଳିଥିଲା । କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଆଲମାରୀରୁ ଅନେକ ବକ୍ସ ଏବଂ ଫାଇଲ ପାଇଛି । କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂତ୍ର କହୁଛି ଯେ ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ କ୍ରିପ୍ଟୋକରେନ୍ସି ସହିତ ଜଡିତ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ରହିଛି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜୁଲାଇ ୧୯ରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୁକ୍କାୟିତ ଥିବା ଆଲମାରୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଶନିବାର ଦିନ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏଠାରେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ମର୍କ୍ୟୁରି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କମ୍ପାନୀର ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଜଡିତ ଅଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମର୍କ୍ୟୁରି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲରୁ ଟଙ୍କା ଆସିଛି । ଏହି ଟଙ୍କା କମ୍ପାନୀର ଆଫ୍ରିକୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ସୂଚନା ଥାଉ ଯେ ମର୍କ୍ୟୁରି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଅନଲାଇନ୍ ଜୁଆ କରେ । ଜୁଆ ଖେଳ ପାଇଁ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ମାମଲାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛି । ଏହି ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଶିଳ୍ପା ଅନେକ ଥର ଲୁହ ଝରାଇଥିଲେ । କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପୁରା ବିବୃତ୍ତିରେ ୩ ରୁ ୪ ଥର କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର