PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ରେ ଦିଲ୍ଳୀ ଏନସିଆରରେ କୁଆପଥର ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

source:http://www.mahanagar24x7.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୨: ଏଥର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେରେ ପାଣିପାଗ ବଦଳିବାର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଛି । ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁସାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯାହା ଶୁକ୍ରବାର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀ ଏନସିଆରରେ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ବୁଧବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟରେ ନିମ୍ନତମ ତାପମାତ୍ରା ୩-୪ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।  ଏହି ସମୟରେ ସମୁଦାୟ ତାପମାତ୍ରା ନିମ୍ନତମ ତାପମାତ୍ରାରୁ ପ୍ରାୟ ୪ ଡିଗ୍ରୀ କମ୍ ଓ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତାପମାତ୍ରାରୁ ୨୧ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ପାଖାପାଖି ରହିବାର ଆଶାକରାଯାଉଛି ।

୭ ଫେବୃୟାରୀରେ ହୋଇଥିବା କୁଆପଥର ବର୍ଷା ପରେ ତାପମାତ୍ରାରେ ୬ ଡିଗ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହ୍ରାସ ପାଇଥିଲା । ସୋମବାର ଓ ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁନତମ ତାପମାତ୍ରା ୭ ଡିଗ୍ରୀ ଏବଂ ଅଧିକତମ ତାପମାତ୍ରା ୨୧ରୁ ୨୨ ଡିଗ୍ରୀ ରହିବାର ସମ୍ବାବନା ରହିଛି । ତେବେ ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆରରେ ବାୟୁର ଗୁଣବତ୍ତା ଅଧିକ ଖରାପ ହେବାରୁ ଅତି ଖରାପ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର