PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

‘ଆଦିପୁରୁଷ’ରେ ଆସିବେ ପ୍ରଭାସ : ‘ଅସତ୍ୟ ଉପରେ ସତ୍ୟର ବିଜୟୋତ୍ସବ’

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯।୮ : ‘ବାହୁବଲୀ’ ଫେମ୍‌ ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ ନିଜ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ରହିଛି ‘ଆଦିପୁରୁଷ’ । ଏହା ଏକ ଥ୍ରିଡି ଆକ୍ସନ୍‌ ଡ୍ରାମା ହେବ । ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପୌରାଣିକ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ । ଓମ୍‌ ରାୱତ୍‌ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ଥିବାବେଳେ ଭୂଷଣ କୁମାର ପ୍ରଯୋଜନାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଭାସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କ୍ୟାପ୍‌ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଅସତ୍ୟ ଉପରେ ସତ୍ୟର ବିଜୟୋତ୍ସବ’ । ଏହା ସହ କହିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରତି ଭୂମିକା ଏବଂ ଚରିତ୍ର କରିବାରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚାଲେଞ୍ଜ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଗର୍ବର ବିଷୟ । ଏଥିରେ କାମ କରିବା ଲାଗି ମୁଁ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି ।’

ଉଭୟ ତେଲଗୁ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ଫିଲ୍ମଟି ସୁଟିଂ ହେବ । ସେହିପରି ତାମିଲ, ମାଲାୟଲମ, କନ୍ନଡ଼ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବହୁ ଭାଷାରେ ଡବିଂ ହୋଇ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ । ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ଏହାର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ୨୦୨୨ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇପାରେ । ଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନିଆଯିବ ବୋଲି ନିର୍ମାତାମାନେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯଦି ସବୁକିଛି ଠିକଠାକ୍‌ ରହେ ତା’ ହେଲେ ‘ସାହୋ’ ଏବଂ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ପରେ ଭୂଷଣ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଏହା ପ୍ରଭାସଙ୍କର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ ହେବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର