ପ୍ରମେୟ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ଲୋକାର୍ପିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୧ : ଶୁକ୍ରବାର ଶିକ୍ଷା ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଛି ପ୍ରମେୟର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ | ସୁମା ରିୟଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ପ୍ରଫେସର ମନୋଜ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ ଏଥିରେ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉଦଘାଟିତ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରମେୟ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ୭ର ଗ୍ରୁପ ଏଡିଟର ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର ଯୋଗଦେଇ କହିଥିଲେ ପ୍ରମେୟ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ୭ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବ | ନ୍ୟୁଜ ୭ ର ନିଜସ୍ୱ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଛି | ଯାହାକି ମାତ୍ର ୬ମାସର ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଦୃତ ଲାଭ କରିପାରିଛି |

ଆଜିର ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜ ୭ ଏଡିଟର ଅର୍ଧେନ୍ଦୁ ଦାସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ବ୍ୟୁରୋ ମୁଖ୍ୟ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସୁଆର, ସୁମା ରିୟଲ ମିଡ଼ିଆ ଡିଜିଟାଲ ମୁଖ୍ୟ ଶିଶିର ଭଟ୍ଟ ମିଶ୍ର, ବୈଷୟିକ ପରାମର୍ଶଦାତା ଜୁବନେଶ୍ୱ ମିଶ୍ର, ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ ଭିପି ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲେଙ୍କା, ଡିଜିଏମ ସରକ୍ୟୁଲେସନ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସୁରକ୍ଷା ଓ ଭିତ୍ତିଭୂମି ତଦାରଖ ମୁଖ୍ୟ ସୁବ୍ରତ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ |

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବତୀ ୮ମାସର ଗର୍ଭବତୀ – ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ବିବାହିତ ଯୁବକ ଫେରାର

ସୁଇସାଇଡ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ତିଆରି କରିବାର ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ଛାତ୍ର ଗିରଫ, ମିଳିଲା ୫ ବର୍ଷର ଜେଲଦଣ୍ଡ

ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଲାଗୁହେବ ଅନଲକ୍-୫, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ନେଇ ନିୟମ

ବାବ୍ରି ମସଜିଦ୍ ରାୟ ଆସିବା ବେଳେ ଝିଅଙ୍କ ହାତ ଧରି ବସିଥିଲେ ଆଡଭାନୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ

ଟ୍ରେନରେ ଆଉ ମିଳିବ ନାହିଁ ଖାଦ୍ୟ-ପେୟ ଜିନିଷ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି Rail Pantry

୫ ଦିନର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଗୋଡରେ ଚାପି ହତ୍ୟାକଲା ବାପା, ପୁଅ ନହେବାରୁ ରାଗରେ ମାରିଦେଲା