PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ମସଜିଦ୍‌ ବିବାଦ। ୩୦ରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓ। ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ଆସନ୍ତା ୩୦ରୋ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଭିଡିଓ।
  • ||
  • କଟକ : ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କଡ଼ା ତାଗିଦ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ଷେପ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସୋର: ରାସ୍ତାରେ ହଟହଟା ହେଲେ ଖଇରା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ଏସଡିଓ, ଅସ୍ଥାୟୀ ମିଟର ରିଡର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ଆଶଙ୍କାରେ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଟିଚିଂ ହସ୍ପିଟାଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା ହେଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ, ଆଗାମୀ ୫୦ ବର୍ଷକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ୍, ୨୮୫ କୋଟି ଅନୁମୋଦନ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଡିଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନର ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଧର୍ମଘଟ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ରୁ ସକାଳ ୬ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୦୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘କୋକୋ’ ଆପ୍‌ରେ ଋଣ ଠକେଇ ମାମଲା : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଧରାପଡି଼ଲା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ରାମ, ୧୦୫୮ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫ୍ରିଜ୍
  • ||
  • ଚିଲିକା : ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗାର ଭାଙ୍ଗିଲା ମେସିନ୍ ସ୍ଲାବ, ଚିଲିକା ମଝିରେ ଅଟକିଲେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ: ଅନୁଭବ-ବର୍ଷା ବିବାହ ବିବାଦ: “ବର୍ଷା ନିଜେ ଚଲାଉଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ପେଜ୍‌’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସିବ ସ୍ୱଚ୍ଛତା, ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁବିଧା: ଆଜିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହୋଲ୍ଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରିବ ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଓସିଏଲ୍‌ ଆଇରନ କାରଖାନାରୁ ଲୁହା ଚୋରି କରୁଥିଲା ଚୋର, ଛାତରୁ ପଡି ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମିିଳିବ ମୁକ୍ତି: ଜୟଦେବ ବିହାରରୁ ନନ୍ଦନକାନନ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ସବୁଠାରୁ ଦୀର୍ଘତମ ଫ୍ଲାଏଓଭର
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିବେ ପ୍ରଣୀଥା

source:http://www.celebxp.com

ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଦକ୍ଷିଣ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେବାରେ ଦେଖାଯାଉଛି । ନିକଟରେ ଦକ୍ଷିଣର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କର୍ତ୍ତି ସୁରେଶ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବାବେଳେ, ଆଉ ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଣୀଥା ସୁଭାଷ । ଅଭିଷେକ ଦୁଧୈୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଜ: ଦ ପ୍ରାଇଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ’ରେ ସେ ଅଭିୟନ କରିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ହେବ । ପ୍ରଣୀଥାଙ୍କ ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ରାଣା ଡାଗୁବତୀ ଓ ଆମ୍ମି ଭିର୍କ ଆଦି ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ ।

ପ୍ରଣୀଥା ଜଣେ ସୁପରିଚିତ ତେଲଗୁ ଓ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଭା, ଆଟାରିଣ୍ଟିକି ଡେୟାର୍‌ଡ, ମାସୁ ଏଙ୍ଗିରା, ମାସିଲାମଣି, ଇନାକୁ ଭାଇଥା ଆଦିମାଇଗା ଆଦି ରହିଛି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସଙ୍ଗୀତଭିତ୍ତିକ ଭିଡିଓ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଭୁଜ ଫିଲ୍ମଟି ଆଇଏଏଫ୍‌ ୱିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର୍‌ ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ନଜର ଆସିବେ । ଯିଏ ୧୯୧୭ରେ ହୋଇଥିବା ଭାରତ-ପାକ୍‌ ଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ଭୁଜ ଏୟାର୍‌ପୋର୍ଟ ଇନ୍‌ଚାର୍ଜରେ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ପାକ୍‌ ଆକ୍ରମଣ କାରଣରୁ ଭୁଜର ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । କମାଣ୍ଡର୍‌ ବିଜୟଙ୍କ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ପ୍ରଭାବରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗାଁର ୩୦୦ ମହିଳା ଏକଜୁଟ ହୋଇ ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ପୁନଃଗଠନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଭାରତର ଆର୍ମି ଅଫିସର୍‌ମାନେ ସେହି ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ ।