PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିବେ ପ୍ରଣୀଥା

source:http://www.celebxp.com

ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଦକ୍ଷିଣ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେବାରେ ଦେଖାଯାଉଛି । ନିକଟରେ ଦକ୍ଷିଣର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କର୍ତ୍ତି ସୁରେଶ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବାବେଳେ, ଆଉ ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଣୀଥା ସୁଭାଷ । ଅଭିଷେକ ଦୁଧୈୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଜ: ଦ ପ୍ରାଇଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ’ରେ ସେ ଅଭିୟନ କରିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ହେବ । ପ୍ରଣୀଥାଙ୍କ ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ରାଣା ଡାଗୁବତୀ ଓ ଆମ୍ମି ଭିର୍କ ଆଦି ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ ।

ପ୍ରଣୀଥା ଜଣେ ସୁପରିଚିତ ତେଲଗୁ ଓ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଭା, ଆଟାରିଣ୍ଟିକି ଡେୟାର୍‌ଡ, ମାସୁ ଏଙ୍ଗିରା, ମାସିଲାମଣି, ଇନାକୁ ଭାଇଥା ଆଦିମାଇଗା ଆଦି ରହିଛି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସଙ୍ଗୀତଭିତ୍ତିକ ଭିଡିଓ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଭୁଜ ଫିଲ୍ମଟି ଆଇଏଏଫ୍‌ ୱିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର୍‌ ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ନଜର ଆସିବେ । ଯିଏ ୧୯୧୭ରେ ହୋଇଥିବା ଭାରତ-ପାକ୍‌ ଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ଭୁଜ ଏୟାର୍‌ପୋର୍ଟ ଇନ୍‌ଚାର୍ଜରେ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ପାକ୍‌ ଆକ୍ରମଣ କାରଣରୁ ଭୁଜର ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । କମାଣ୍ଡର୍‌ ବିଜୟଙ୍କ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ପ୍ରଭାବରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗାଁର ୩୦୦ ମହିଳା ଏକଜୁଟ ହୋଇ ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ପୁନଃଗଠନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଭାରତର ଆର୍ମି ଅଫିସର୍‌ମାନେ ସେହି ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ ।