PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ପ୍ରତୀକ-ସାନ୍ୟାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ

source:www.bollywoodlife.com

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାଜ୍ ବର୍ବରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରତୀକ ଆଜି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାନ୍ୟା ସାଗରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ହଳଦୀ ଓ ମେହେନ୍ଦୀ ଭଳି କିଛି ଉତ୍ସବର ଫଟୋ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତୀକ ବର୍ବର ଓ ସାନ୍ୟାଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ସାସିଛି । ଫଟୋରେ ଉଭୟ ବହୁତ ଖୁସି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ପ୍ରତୀକ ବର୍ବର ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ ବର୍ବର ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କ ପୁଅ । ତେବେ ପ୍ରତୀକଙ୍କ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପତ୍ନୀ ସାନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ରାଜନୈତିକ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ । ସାନ୍ୟା ସାଗରଙ୍କ ପିତା ପବନ ସାଗର ବହୁଜନ ସମାଜପାର୍ଟିର ଲିଡର ଅଟନ୍ତି । ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ରାଜ୍ ବର୍ବର ଏବେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜିର ବିବାହ କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଅନେକ ଭିଆଇପି ଓ ରାଜନେତା ସାମିଲ ହେବେ । କହିରଖୁଛୁ ପ୍ରତୀକ ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିସାରିଛନ୍ତି । ଏହାସହିତ ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଶୁସାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଛିଛୋରେ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର