ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଆଖିମରା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକାରୁ ସହ ନାୟିକା ହୋଇଗଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ନୁରିନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩।୨: ଆଖି ମରା ଭିଡ଼ିଓ ହେଉ କି କିସ୍ ସିନ୍ ହେଉ ଏହି ଦୁଇଟି ଭିଡ଼ିଓ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲେ ପ୍ରଥମେ ମଲାୟାଲମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ନାଁ ଆସେ। ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କିଏ ବା ନ ଜାଣେ। ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ହେଲେ କଳାକାରମାନେ ନିଜ ପ୍ରାଣ ଦେବାକୁ ବି ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ। ମାତ୍ର କଳାକାରମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଅଜବ କାରନାମା ସବୁ କରୁଥିବାବେଳେ ବିନା କୌଣସି କଷ୍ଟରେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟିଥିଲେ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ।

କେବଳ ୨୬ ସେକେଣ୍ଡର ଆଖି ମରା ଭିଡିଓ ତାଙ୍କୁ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଗର୍ଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍‌ର ମାନ୍ୟତା ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ତାଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଇଥିଲା ସତ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁରିନ୍‌ଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା। ମାତ୍ର ନୁରନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଥିଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜକୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀର ହେବା।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଫିଲ୍ମର ଆରମ୍ଭରୁ ନୁରିନ୍‌ଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନିଆ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଖି ନିର୍ମାତା କାହାଣୀ ଏବଂ ଚରିତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଦିଆଯିବା ସହ ନୁରିନ୍‌ ତାଙ୍କ ସହ ନାୟିକା ଭାବରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମର କିଛି ଭାଗର ସୁଟିଂ ଆଉ ଥରେ କରାଯିବାରୁ ଏହାର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୁଞ୍ଚିଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଟୋବରରୁ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ଶାହିଦ୍‌

‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ସିରିଏଲର ଡାଇରେକ୍ଟର ଏବେ ଠେଲାରେ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ପରିବା, କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ଛଡାଇ ନେଲା ଜୀବିକା

ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍‌ ଓ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଆଡମିନ୍‌ ଥିବା ମାନିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକନ୍‌-କରନ ଜୋହରଙ୍କ କମ୍ପାନିର କ୍ଷୀତିଜ ରବିପ୍ରସାଦ ଗିରଫ

ଏନସିବିର ପ୍ରଶ୍ନରେ ୩ ଥର କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ଦୀପିକା, ହାତ ଯୋଡି ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ- ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ

୩୧ ବର୍ଷ ପରେ ସୁଭାଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ଜ୍ୟାକି ଓ ଅନୀଲ କାପୁର- ସିନେମା ନାଁ

ଡ୍ରଗ୍ସ ପରୀକ୍ଷା କରାଇଲେ ଟିଆ