PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା: କଂଗ୍ରେସ

livehindustan.com

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩୦ ।୧(ଏଜେନ୍ସି): ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ପାଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ । କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ଏହା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦଳର କାର୍ଯକାରୀ କମିଟିର ବୈଠକକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସମିତିର ବୈଠକ ଡକାଯିବ । ସେହି ବୈଠକ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଦଳର କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ ।
ଏ ସଂପର୍କରେ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ(ପୂର୍ବ ୟୁପିର)ରେ ସୀମିତ ରହିବେ ନାହିଁ । ସେ ୨୦୧୯ର ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ । ଜଣେ ଏଆଇସିସିର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଜାତୀୟ ପ୍ରଚାର କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ କୁହାଯାଏ ସେ ପ୍ରଚାର କରିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିବ ସେଠାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରଚାର କରିବେ ବୋଲି ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର