ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା: କଂଗ୍ରେସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩୦ ।୧(ଏଜେନ୍ସି): ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ପାଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ । କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ଏହା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦଳର କାର୍ଯକାରୀ କମିଟିର ବୈଠକକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସମିତିର ବୈଠକ ଡକାଯିବ । ସେହି ବୈଠକ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଦଳର କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ ।
ଏ ସଂପର୍କରେ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ(ପୂର୍ବ ୟୁପିର)ରେ ସୀମିତ ରହିବେ ନାହିଁ । ସେ ୨୦୧୯ର ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ । ଜଣେ ଏଆଇସିସିର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଜାତୀୟ ପ୍ରଚାର କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ କୁହାଯାଏ ସେ ପ୍ରଚାର କରିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିବ ସେଠାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରଚାର କରିବେ ବୋଲି ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମୋ ସିନ୍ଦୂର ମୋର – ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ମହିଳା !

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାଗଣା କୋରନା ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଡେନ୍‌

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ୟୁଜର୍ସ ସାବଧାନ, ଭୁଲରେ ବି ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୧୯ ଆପ୍ସ

ଟ୍ରାଫିକ୍ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ମହିଳା , ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ଦେଖନ୍ତୁ- ନୁସରତ୍‌ ଜାହାନ୍‌ ନୃତ୍ୟ କରିବା ସହ ଢାକ ବଜାଇବାର ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍‌