PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ପାଣିରେ ବୁଡି ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ଅନଲକ୍‌ ହେବା ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ହେଉଛି ଗୁଜବ, ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଲେ SRC- ଏଭଳି ମାର୍ଗଦର୍ଶିକା ଜାରି ହୋଇନି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୩୩୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୬ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗଣପର୍ବ ରଜ ଅବସରରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ଓ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଜିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଖୋଲିବ ମଲ୍, ବଜାର ଏବଂ ଦୋକାନ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତାରେ ଚାଲିବ ମେଟ୍ରୋ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଇସ୍ରାଇଲରେ ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଜ ପାଇଁ ଓଟିଡିସି ଆରମ୍ଭ କଲା ‘ପିଠା ଅନ୍‌ ହ୍ୱିଲ୍‌’, ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହ ସମ୍ବଲପୁର ଓ କଟକରେ ମିଳିବ ପିଠା
  • ||
  • ବଅଁରପାଳ : ସୁନାର ସଂସାରକୁ ଛାରଖାର କରିଦେଲା କରୋନା, ଆଗପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ପୁଅ-ବୋହୂ ଓ ମା, ଅନାଥ ହୋଇଗଲା ୧୪ ମାସର ଶିଶୁପୁତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କନ୍ୟା ଚୋରି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ପହିଲି ରଜ, ଗାଁଠାରୁ ସହର ସବୁଠି ଜମୁଛି ପିଠାପଣାର ଆସର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ, ଆହୁରି ଦୁଇଦିନ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୀବରଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ର ମନା
  • ||

ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ନାମରେ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ଦେହ ବେପାର, ୫ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ୯ ଗିରଫ

ଜୟପୁର,୨୬।୮: ରାଜସ୍ତାନର ଚିତୋଡଗଡ ଜିଲ୍ଲାର କୋତଓ୍ବାଲିରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ଦେହବେପାର ଧନ୍ଦାରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ଏକ ରାକେଟର ପର୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ। ଏହା ସହ ୫ ଜଣ ବିଦେଶୀ କଲଗର୍ଲଙ୍କ ସହିତ ମୋଟ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁମେର ସିଂ   ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଖବର ପାଇଁ କୁମ୍ଭା ହୋଟେଲରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ଗତ ଶନିବାର ରାତିରେ ଗ୍ରାହକ ସାଜି ଯିବାପରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆମେ ଧରିତିଲୁ।

ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଅନୈତିକ ଦେହ ବେପାର ଧନ୍ଦାରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ୫ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ୯ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଗିରଫ ମହିଳାଙ୍କ ଭିତରେ ୨୦ରୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସର ମହିଳା ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଥାଇଳାଣ୍ହର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।  ଏହି ବିଦେଶୀ ମହିଳାମାନେ ଗତ ୧୦ରୁ ୧୫ ଦିନ ହେବ ଭାରତରେ ରହିଛନ୍ତି।  ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ହୋଟେଲ ସଞ୍ଚାଳକ ଅମିତ ସେନି ଓ ସୌରଭ ଶର୍ମା, ଦୁଇଜଣ ଗ୍ରାହକ ମହେଶ ଜୈନ ଓ ଗୋପାଳ ଶର୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ୫ ଜଣ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ରହିଚନ୍ତି। ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ହୋଟେଲ ସଞ୍ଚାଳକ ନିଟରୁ ୧ଲକ୍ଷ ୯୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର