ପବ୍‌ଜୀ ହେଲା କାଳ : ମାମୁଁ ବାରଣ କରିବାରୁ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଭଣଜା ହାରିଲେ ଜୀବନ

ବାସୁଦେବପୁର, ୧୮/୦୮: ପବ୍‌ଜୀ ଖେଳକୁ ମାମୁ ବାରଣ କରିବାରୁ ଭଣଜା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଭଣଜା ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି। ମୃତ ଭଣଜାଙ୍କ ଘର ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନା ପାଣିଜରିଆ ଗ୍ରାମରେ। ସେ ଅମୁଲ୍ୟ ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ଗଣେଶ (୨୦) ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଗଣେଶ ଧାମରା ଅଞ୍ଚଳସ୍ଥିତ ଏକ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଫାର୍ମାରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଗଣେଶ ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ରହୁଥିଲେ। ମହାମାରୀ କରୋନା ପାଇଁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ପରେ ଧାମରା ଗୁଆଁଳ ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରମୋଦ ସାହୁଙ୍କ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଘେରୀରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଙ୍କ ସହିତ କାମ କରୁଥିଲେ। ଗଣେଶ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ନିଜ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ପବ୍‌ଜୀ ଗେମ ଖେଳୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ମାମୁ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଆଉ ମୋବାଇଲରେ ଏଭଳି ସମୟ ଅପଚୟ ନ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ମାମୁ-ଭଣଜା ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ରବିବାର ଗଣେଶଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ୍‌ ମାମୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ । ସୋମବାର ସକାଳେ ଗଣେଶ ଘେରୀରେ ସମସ୍ତ କାମ ସାରି ଥିଲେ । ଘେରୀର ଥିବା ପଲା ଭିତରେ ପଶି ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସାଥି କର୍ମଚାରୀ ଗଣେଶ ଝୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିବା ଦେଖି ତଳକୁ ରଶି କାଟି ଓହ୍ଲାଇ ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ବାସୁଦେବପୁର ଡାକ୍ତରଖାନା ଅଣାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଗଣେଶଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କଟକରେ ଆଇଆଇଏଫ୍‌ଏଲ୍‌ ସୁନା ଲୁଟ୍‌ରେ ଲେଡି ଅଫିସର ନୀଳିମା ଲିଙ୍କ୍‌- ଲାଲା ସହ ଲୁଟ୍ ସମ୍ପତ୍ତିରେ କରୁଥିଲା..

୨୦ ବର୍ଷିୟା ଯୁବତୀ ନାଭିରୁ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ଝରୁଛି ପରିସ୍ରା – ଚିକିତ୍ସାରେ ଅର୍ଥ ସାଜିଛି ବାଧକ

ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ- ଜଗାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି

ସମ୍‌ରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସେଂଟ୍ରାଲ୍ ସ୍କିଲ୍ ଲାବ୍ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

କ୍ୟୁଏସ୍ ଏସିଆ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍‌ରେ ପୁଣି ଥରେ ଆଗରେ ସୋଆ

୪୩ ମୋବାଇଲ ଆପ୍‌କୁ ଭାରତ ‌ବ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ଚୀନ ରାଗରେ ପାଚି ଲାଲ୍, କହିଲା ମିଳିବ କଡା ଜବାବ…