PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ୟାମିଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ପୁଲକିତ୍, ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୨: ଅଭିନେତା ପୁଲ୍‌କିତ୍‌ ସମ୍ରାଟ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରେମ କାରନାମା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି। ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ପୁଲ୍‌କିତ୍‌ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୟାମିଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ୟାମିଙ୍କ ସହ କିଛି ଦିନ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ପୁଲ୍‌କିତ୍‌ । କିଛି ଦିନ ଏକା ରହିବା ପରେ ଏବେ ସେ ପୁଣି ନିଜର ସାଥୀ ଖୋଜି ପାଇଛନ୍ତି।

ପୁଲ୍‌କିତ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତି ଖର୍‌ବନ୍ଦାଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜର ସଂପର୍କକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଶର୍ମାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯିବା ପରେ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ସହ କୃତି ପୁଲ୍‌କିତ୍‌ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର