PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ରାଜ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଚେତାବନୀପରେ ଟିସିରିଜ୍ ୟ୍ଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୨(ଏଜେନ୍ସି) :ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ୧୪ ଫେବୃଆରୀରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସାରା ଦେଶ ଦୋହଲି ଯାଇଛି। ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ସିଆରପିଏଫର୪୦ ଯବାନ ଶହୀଦ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାରା ଦେଶରେ ବିରୋଧ ଜାରି ରହିଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନବ ନିର୍ମାଣ ସେନା(ଏମ୍ଏନସି) ଫିଲ୍ମ ଓ୍ବିଙ୍ଗ ଶନିବାର ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରସ୍ଥିତିରେ ଏମଏନସିର ଚେତାବନୀ ଦେବାପରେ ଟି-ସିରିଜ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି।

ଏମ୍ଏନ୍ଏସ୍ ଚିତରପତ ସେନାର ମୁଖ୍ୟ ଅମେୟ ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଭାରତୀୟ ସଙ୍ଗୀତ କମ୍ପାନୀ ଯେଉଁଭଳି କି ଟି-ସିରିଜ, ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ, ଭିନସ୍ , ଟିପ୍ସ ମ୍ୟୁଜିକ ଆଦିକୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବା ପାଇଁ ମୌଖିକ ରୂପରେ କହିଛୁ। ଆମେ ତାଙ୍କୁ କହିଛୁ ଏସବୁ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କର ନହେଲେ ଆମେ ଆମର ଶୈଳିରେ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବୁ । ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଭୂଷଣ କୁମର ଟି-ସିରିଜରେ ରାହତ ଫତେ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଓ ଆତିଫ୍ ଅସଲମଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ସିଙ୍ଗିଲ୍ସ ପାଇଁ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି  ଏହି ଚେତାବନୀ ପରେ ସେମାନେ ଗୀତକୁ (କମ୍ପାନୀର ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ) ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।