ରାଜ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଚେତାବନୀପରେ ଟିସିରିଜ୍ ୟ୍ଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୨(ଏଜେନ୍ସି) :ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ୧୪ ଫେବୃଆରୀରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସାରା ଦେଶ ଦୋହଲି ଯାଇଛି। ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ସିଆରପିଏଫର୪୦ ଯବାନ ଶହୀଦ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାରା ଦେଶରେ ବିରୋଧ ଜାରି ରହିଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନବ ନିର୍ମାଣ ସେନା(ଏମ୍ଏନସି) ଫିଲ୍ମ ଓ୍ବିଙ୍ଗ ଶନିବାର ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରସ୍ଥିତିରେ ଏମଏନସିର ଚେତାବନୀ ଦେବାପରେ ଟି-ସିରିଜ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି।

ଏମ୍ଏନ୍ଏସ୍ ଚିତରପତ ସେନାର ମୁଖ୍ୟ ଅମେୟ ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଭାରତୀୟ ସଙ୍ଗୀତ କମ୍ପାନୀ ଯେଉଁଭଳି କି ଟି-ସିରିଜ, ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ, ଭିନସ୍ , ଟିପ୍ସ ମ୍ୟୁଜିକ ଆଦିକୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବା ପାଇଁ ମୌଖିକ ରୂପରେ କହିଛୁ। ଆମେ ତାଙ୍କୁ କହିଛୁ ଏସବୁ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କର ନହେଲେ ଆମେ ଆମର ଶୈଳିରେ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବୁ । ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଭୂଷଣ କୁମର ଟି-ସିରିଜରେ ରାହତ ଫତେ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଓ ଆତିଫ୍ ଅସଲମଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ସିଙ୍ଗିଲ୍ସ ପାଇଁ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି  ଏହି ଚେତାବନୀ ପରେ ସେମାନେ ଗୀତକୁ (କମ୍ପାନୀର ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ) ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉମା ଭାରତୀଙ୍କୁ କରୋନା, ଏବେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ

ଏନସିବିର ପ୍ରଶ୍ନରେ ୩ ଥର କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ଦୀପିକା, ହାତ ଯୋଡି ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ- ଇମୋସନାଲ କାର୍ଡ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ

ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଯଶଓ୍ବନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ

କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଠାରେ ଭିଟାମିନ୍‌—ଡି କେତେ ଜରୁରୀ ଜାଣନ୍ତୁ

ଆଉ କେତେ ଦିନ ଯାଏ ଅପେକ୍ଷା କରିବ ଭାରତ- ୟୁଏନ୍‌ରେ ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ଦମ୍ଭୋକ୍ତି

କରୋନା ଭାକ୍‌ସିନ୍ ପାଇଁ ୮୦ ହଜାର କୋଟି ଅଛି ତ ? ସରକାରଙ୍କୁ ସୀରମ୍‌ ସିଇଓଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ