PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ରାହୁଲ କହିଲେ ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆମେ ସରକାରଙ୍କ ସହିତ ଅଛୁ, ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ହେବନି ରାଜନୈତିକ ଆଲୋଚନା

source:http://totaltv.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୨: ପୁଲୱାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଏହି ଘଟଣା ଅତି ନିନ୍ଦନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ । ଆମେ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଓ ସରକାରଙ୍କ ସହିତ ଅଛୁ  । ସେ କହିଛନ୍ତି ଏବେ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଆଲୋଚନା କରାଯିବନି ।

କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଆତଙ୍କବାଦ ଦେଶକୁ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଏହି ଦେଶର ଶକ୍ତି ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହି ଆକ୍ରମଣ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନର ଆତ୍ମା ଉପରେ ହୋଇଛି । ଆମେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ , ଭାରତ କେବେ ବି ଏହାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିବନି । ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଆମେ ଉଭୟ ସରକାର ଓ ସେନା ସହିତ ଅଛୁ । ଆମେ ଭରସା ଦେଉଛୁ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଆଲୋଚନା କରାଯିବନି ।

ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ମୋଦି ଶୁକ୍ରବାର କହିଥିଲେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାସହ ମୋଦି ଏହି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ରାଜନୀତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର