ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ,ଶିକ୍ଷାବିଭାଗ କହୁଛି…

ହୋସିଆରପୁର,୨୭।୮: ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଶିକ୍ଷାର ମନ୍ଦିର ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଯେଉଁଠାରେ ଛାତ୍ର-ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଜ୍ବଳ ଭବିଷ୍ୟତ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ପଞ୍ଜାବର ହୋସିଆରପୁର ଜିଲ୍ଲାର ତଳଓ୍ବାଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କର ସେହି ସ୍କୁଲର  ୨ ଜଣ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଆସିବା ପରେ ଏହା ସମଗ୍ର ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଲଜ୍ୟାଜନକ ଘଟଣା।  ଏହି ମାମଲା ହୋସିଆରପୁର ସ୍କୁଲର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଞ୍ଜାବର ହୋସିଆରପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ତଲଓ୍ବାଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ।ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ଅଲଗା ଅଲଗା ଦିନର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଭିଡିଓ କ୍ଲିପରେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ଦୁଇଜଣ ଅଲଗା ଅଲଗା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅଶ୍ଲୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ବଦନାମ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ହେଲେ  ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର କହୁଛି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ବିଧିବଦ୍ଧ ଅଭିଯୋଗ ଆସିନାହିଁ। ଭିଡିଓ ହସ୍ତଗତ ହେଲେ ତଦନ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ  ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ସଂପୃକ୍ତ ଦୁଇ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଦଳି କରିବାକୁ ଦାବୀ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିଭାଗ କହିଛି ଭିଡିଓରେ ଥିବା ୨ଜଣ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଜକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଲାଗି ଗୋଟିଏ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଛି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏହି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ କରୁଥିବା ଅଶ୍ଲୀଳ କାମକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ସ୍କୁଲର କେହି ଷ୍ଟାପ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଜୁଟାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇ ଏସବୁକ ରେକର୍ଡ କରିନେଇଥିଲେ। ତେବେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ନକଲି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ । ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ କେହି ଏଭଳି କରିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିବା – ଗିରଫ ହେଲେ ଯୁବକ

ପତ୍ନୀ ବାପା ଘରୁ ଆସିବାକୁ ରାଜି ହେଲେନି ବୋଲି ଏମିତି କାଣ୍ଡ କଲେ ସ୍ୱାମୀ …

ଯୁବକଙ୍କ ତଣ୍ଟି କାଟି ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା

ସ୍କୁଲ୍ ଶୌଚାଳୟରେ ସିସିଟିଭି – ସ୍କୁଲ୍ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ

ଖୋଲିବ ବଲିଉଡ୍‌-ଓଡ଼ିଶା ଲିଙ୍କ୍‌ -ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଡ୍ରଗ୍‌ସ ମାମଲା

ନାବାଳିକା ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣା -ଓଟିଭି ଏମ୍‌ଡିଙ୍କୁ ପୁଣି ନୋଟିସ୍‌