ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା: ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି

ପୁରୀ,୨୩/୫: ପୁରୀ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋରୁଆଳ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପରେ ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି(ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ମଙ୍ଗଳ ସମିତି) ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଏହାସହ ସମସ୍ତ ସଙ୍ଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଯତ୍ନ ନିମନ୍ତେ ତୁରନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ବିଡିଓମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଗଲା ୭ଦିନ ଭିତରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କୁହାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଅସଦାଚରଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଶିଶୁର ସୁରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସଦର ଥାନା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ତୁରନ୍ତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କୁହାଯାଇଛି । ଡିସିପିଓ ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇବା ନିମନ୍ତେ ତଥା ଦିଆଯାଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଳନ ନିମନ୍ତେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସିି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହାବୀର ରୁଦ୍ରନାରାୟଣ ସାହୁ, ସଦସ୍ୟ ରମାଶଙ୍କର ପାତ୍ର ଓ ଶକ୍ତିପାଦ ମିଶ୍ର ଘଟଣାରେ ଉଦ୍‌ବେଗ ପ୍ରକାଶ କରି ଏଭଳି ନିର୍ଦ୍ଦଶେ ଜାରି କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଚଳିତ ମାସ ୧୯ ତାରିଖରେ ଘଟିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଏହା ପରଦିନ ଖବର କାଗଜରେ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଏନେଇ ଏତଲା ପାଇବା ପରେ ମାମଲା କରିଥିଲେ ହେଁ ପରେ ତଦନ୍ତକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମାଟି ତଳୁ ମିଳିଲା ଶହ ଶହ ଆଧାର କାର୍ଡ: ଲୋକଙ୍କୁ ନଦେଇ ଘର ପଛପଟେ ପୋତି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ

୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ପରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ-କଲେଜ୍, କେନ୍ଦ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା

ଭଲ ଖବର: ୧୮ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ

ଅବଢ଼ା ଟିକେ ପାଇବାକୁ ମନ… କେବେ ବାହାରିବ ଅନନ୍ତବାସୁଦେବଙ୍କ ପ୍ରସାଦ

‘ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ’କୁ ରାଜ୍ୟ ସଙ୍ଗୀତ ମାନ୍ୟତା

ରାଜଧାନୀରେ ଶସ୍ତା ହେବ ମଦ, ଲାଗିବନି ୭୦ ପ୍ରତିଶତ କରୋନା ଟ୍ୟାକ୍ସ