କେରଳରେ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସର ଦୁଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ରାହୁଲ କହିଲେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ନଦେବା ଯାଏଁ ଚୁପ୍ ବସିବୁନି

କାରସଗୋଡା,୧୮।୨(ଏଜେନ୍ସି): କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି କେରଳର କାରସଗୋଡାରେ  ଦଳର ଯୁବ ସଂଗଠନର ଦୁଇ କର୍ମୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ନିନ୍ଦା  କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର କାଠଗଡା ପରିସରକୁ ନଆଣିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦଳ ଶାନ୍ତିରେ ବସିବ ନାହିଁ। କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରଣଦୀପ ସୁରଜଓ୍ବାଲା  ଏହି ଘଟଣାକୁ ରାଜନୈତିକ ହତ୍ୟା ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ’କେରଳର କାରସଗୋଡାରେ ଯୁବକ କଂଗ୍ରେସର ଦୁଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଦ କଲାଭଳି ଘଟଣା।  କଂଗ୍ରେସ ଏହି ଦୁଇ ଯୁବକର୍ମୀଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରହିଛି। ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଦଣ୍ଡ ନମିଳିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଚୁପ୍ ହୋଇ ରହିପାରିବୁନି। କଂଗ୍ରେସ କେରଳର ମାକପା ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ଜାରି ରଖିବ ଯାହାଫଳରେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ପରିସରରେ ଆଣିହେବ। ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କେଶବ ଚନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ମଧ୍ୟ   ଏହି ହତ୍ୟାକୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି। 

http://www.jantakareporter.com/culture/

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ କେରଳର କାରସଗୋଡାରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଅଜଣା ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସର ଦୁଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ କୃପେଶ ଓ ସାରତ ଲାଲ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଉଛି ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସିଥିବା କାରଣରୁ ଶାସକ ଦଳ ମାକପା ଦ୍ବାରା ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ତେବେ ମାକପା ଜିଲ୍ଲା ସଚିବ ଏମ୍ ବି ବାଳକୃଷ୍ଣନ ମାଷ୍ଟର ଏହି ହତ୍ୟା ତାଙ୍କ ଦଳ ସାମିଲ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏବେ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


NCBର ଖୁଲାସା –ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିଁ …

ଦୀପାବଳିରେ ଜଳିବ ୧୧ କୋଟି ଗୋମୟ ଦୀପ

ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଭୋକଶୋଷର ମୂଲ୍ୟ ରଖିଲେ ପିଲା – ପାଠପଢ଼ି ସ୍ୱପ୍ନକୁ କଲେ ସାକାର

ଭାରତରେ ଜୁରାସିକ୍‌ କାଳର ପତ୍ର ଅବଶେଷ

କରୋନା ଟିକା ପାଇଁ ବଳିପଡିବେ ୫ ଲକ୍ଷ ସାର୍କ- ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗାଣାରେ ବୋରୱେଲ୍‌ ଖୋଳାଇବେ – ଆନ୍ଧ୍ର ସରକାର