ଅଧିକ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବାକୁ ରାହୁଲଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୧୭ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା: ନିରଞ୍ଜନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୩/୩: କଂଗ୍ରେସ ଖୋଜୁଛି ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀ । କଂଗ୍ରେସରେ ଏଥର ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁଗୁତ୍ୱ ଦିଆଯିବ । ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବାକୁ ପିସିସିକୁ ଏଆଇସିସି  ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଫେରିବା ପରେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରହିଥିବା ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  ।

ଅଧିକ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବାକୁ ରାହୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ୬ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ରାହୁଲ । ୧୫ଟି ଲୋକସଭା ଓ ୧୦୫ ବିଧାନସଭା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୁଡାନ୍ତ ହୋଇଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖରେ ପୁଣି ସ୍କ୍ରିନିଂ କମିଟି ବୈଠକ ବସିବ । ୧୭ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ ବୋଲି ନିରଞ୍ଜନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।   

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ନାହିଁ ଆୟୁଷ୍ମାନ

ଦୀପିକାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେୟାର କରିବେ କାରୱା

ଏଲ୍ଏସିକୁ ଆଉ ୩ହଜାର ସୈନିକ ପଠାଇଛି ଭାରତ

ବଜାରରେ ରୁଷର କରୋନା ଔଷଧ ‘କରୋନାଭିର’

ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଫେରିଲେ ପୂଜା

ଥଣ୍ଡା ସହ୍ୟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ଚୀନ୍‌ ସୈନିକ