୧୨ କିମି ସାଇକେଲ ଚଳାଇ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ସୁଟିଂ  ସେଟରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜର ଜିମ ସମୟ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ରକୁଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ସେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ କେହି ଜଣେ କାରରୁ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସମୟ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ୧୨ କିଲୋମିଟର ସାଇକେଲ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲି । ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ମେଡେ’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଅଙ୍ଗିରା ଧର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୯ ଏପ୍ରିଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ନିକଟରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ତାଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟରେ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଥିଲି । ଏବଂ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିଥିଲି । ତେବେ କିଛି ଦିନ ପରେ, ସେ ତାଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ରକୁଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କ ସହ ରକୁଲଙ୍କ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା ।