ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କ ଜବାବ, କହିଲେ ଯଦି ଆଲୋଚନାରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ତୃତୀୟ ବିବାହ କାହିଁକି କଲ ?

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୨: ୨ ଦିନ ତଳେ ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରମାଣ ମାଗୁଥିଲେ ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍ । କହିଥିଲେ ଯେ ଭାରତ ବିନା ପ୍ରମାଣରେ ଆମ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦୁଛି । ଯଦି ପ୍ରମାଣ ଅଛି ଦେଖାଅ ଆମେ ଯାଞ୍ଚ କରିବୁ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏହାର କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ଯମରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇଯିବ ବୋଲି ଭାବୁଛ ତେବେ ତୁମେ ତୃତୀୟ ବିବାହ କାହିଁକି କଲ ?

ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରିୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଯଦି ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ଯମରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିବା ଦରକାର ପଡିନଥାନ୍ତା ।

ବର୍ମା ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରିୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଆପଣ ଆମ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ଦେଇପାରିବେ କି ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି ଟନ୍ ଟନ୍ ବିସ୍ଫୋରକ ଆଣି ଆପଣଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଛି ତେବେ ଆପଣ ତା ସହିତ କେମିତି ଆଲୋଚନା କରିବେ ? ଯଦି ଆପଣ ଆମକୁ ଏହା ବୁଝାଇ ଦେବେ ତେବେ ଆମେ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଟ୍ଯୁସନ ଫିସ୍ ଦେବୁ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭାରତ କିଣିବ ଲଢୁଆ ଡ୍ରୋନ୍‌- ଚୀନ୍‌କୁ ଦେବ ଜବାବ

ଭାରତରେ ୫୦% ଦକ୍ଷତା ଥିବା ଟିକାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ମିଳିବ

ବିଶ୍ୱର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋଦି

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି Wikipediaର ଡିଜାଇନ୍‌, ଦେଖନ୍ତୁ ନୂଆ ଲେଆଉଟ୍‌

୧୦ବର୍ଷିୟା ବାଳିକାଙ୍କ ମହାନତାକୁ ସଲାମ – ନିଜର ୩୧ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ୱ କେଶକୁ କାଟି କଲେ ଏମିତି କାମ

ନିଜର ଗାଡିରେ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ HSRP ଓ କଲର କୋଡ୍, ନଚେତ ଦେବାକୁ ପଡିବ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଜରିମାନା