PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ : ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ଭଦ୍ରକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରାକ୍ତନ ଅଧକ୍ଷ ପ୍ରଫେସର ସନାତନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରି ମୋଟୁ ସୀମାନ୍ତ ୪ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଚେକପୋଷ୍ଟ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ ପୁଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭୟ, କୋଭିଡ ସ୍ଥିତି ଓ ମାଓ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପୁଲିସ ଡିଜି
  • ||
  • କପିଲାଭଟା : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶା: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧ ହଜାର ୮୦୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୧ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା ମହାମାରୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ଵର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ୩ ମୃତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • OJEE: ଜୁନ୍‌ ୧୫ ଯାଏ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ, ଜୁନ୍‌ ୧୭ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଫି’ଦାଖଲ କରିପାରିବେ
  • ||
  • ପୁରୀ:ଏ ବର୍ଷ ବି ବିନା ଭକ୍ତରେ ହେବ ବିଶ୍ଵ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥଯାତ୍ରା, କେବଳ ସେବାୟତ ଟାଣିବେ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବାହାର ଚନ୍ଦନ ଯାତ୍ରା, ମେ ୧୫ରୁ ଜୁନ୍‌ ୬ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଚାଷୀ କୂଳ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର: ମେ’ ୩୧ରେ କେରଳ ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ,ଜୁନ୍ ୧୦ରୁ ୧୨ ସୁଦ୍ଧା ଓଡ଼ିଶା
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା, ମାଟି ମା’କୁ ପୂଜା କରି ଚାଷ କାମ ଅନୁୁକୂଳ କରିବେ ଚଷା ପୁଅ
  • ||

ଆଲିଆଙ୍କୁ ରଣବୀରଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ବାର୍ଥଡେ ଗିଫ୍ଟ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ଦେଲେ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଗତ କାଲି ଅର୍ଥାତ ୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା। ଆଲିଆଙ୍କୁ ଏବେ ୨୬ ବର୍ଷ ହେଲା।  ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟର ତଥା ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଣବୀର କପୁର ଅଧା ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯାଇ ଆଲିଆ ବାର୍ଥଡେ କେକ୍ କାଟିଥିଲେ। ଏହି ଦିନକୁ ଖାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ରଣବୀର ନିଜର ଲେଡି ଲଭ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଉପହାରରେ କ’ଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶ୍ନ।

source: https://www.indiatoday.in

କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ବିରାମ ଲାଗିଛି। କାରଣ  ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ରଣବୀର ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଉପହାର ଦେବାର ପ୍ଳାନିଂ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ସୁପର ରୋମାଣ୍ଟିକ। ରଣବୀର ଆମେରିକାର କୋଲୋରାଡୋରେ ଏସପେନ୍ ମାଉଣ୍ଟେନ ସ୍କି ରିଜର୍ଟ ପାଇଁ ଆଲିଆଙ୍କ ସହିତ ଟ୍ରିପ୍ ପ୍ଳାନ କରୁଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଏହି ଲଭବାର୍ଡ କ୍ବାଲିଟି ଟାଇମ୍ ବିତାଇବେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ‘କଳଙ୍କ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନରୁ ଫ୍ରି ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ଯିବେ।

source:
https://www.filmfare.com

 ଯଦି ଏକଥା ସତ ତେବେ ଏହା ଆଲିଆଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପରଫେକ୍ଟ ଗିଫ୍ଟ। କାରଣ ଏହି ଦୁଇ ଷ୍ଟାର ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ କାମକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହ ନିରୋଳାରେ ସମୟ ବିତାଇବାରର ଏହାଠାରୁ ଆଉ ଭଲ ସ୍ଥାନ କ’ଣ ବା ହୋଇପାରେ? ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ’କଳଙ୍କ’ ପରେ ରଣବୀର ଓ ଆଲିଆ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟିକୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆୟନ ମୁଖାର୍ଜୀ। ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବରରେ କ୍ରିସମସ୍ ଅବସରରେ ଏହା ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।