PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ଯାକ୍ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ, ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା କହି ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଲେ ରାନୀ

rani

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୫/୩: ଜଲିଉଡ ଆଇଟମ କୁଇନ ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି  ନିଜେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା । ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଓ ଧମକପୂର୍ଣ କଲ୍ ମଧ୍ଯ ଆସୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାନୀ ।  ‘ହଜାର ହଜାର ଅଶ୍ଲୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଓ କଲ୍ ଆସୁଛି । ମୋ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି ।‘ ମୋତେ ସୁରକ୍ଷା ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାନୀ । ଏପରି କହି ସେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଛନ୍ତି ।

ଆଜି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ରାନୀ ପଣ୍ଡା । ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ​‌ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଚର୍ଚିତ ହୋଇଥିବା ରାଣୀ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ରାନୀ ଆକଟ୍ରେସ ନାମରେ ଫେସବୁକରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଅକାଉଣ୍ଟ ଥିଲା । ତେବେ ଗତ ଏକ ତାରିଖରେ କେହି ଜଣେ ଏହାକୁ ହ୍ୟାକ କରିଥିବା ରାଣୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହ୍ୟାକର ‘ରାନୀ ଆକଟ୍ରେସ’ ନାମ ପରିବର୍ତନ କରି ‘ସାଗରିକା ମହାନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି’ ରଖିଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଏନେଇ ସେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ, ଡିସିପି ଭୁବନେଶ୍ବର, ମହିଳା କମିଶନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ​‌ରେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ବିରୋଧ କରି ଯେଉଁ ସଙ୍ଗଠନମାନେ ଝଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ  ସେମାନେ ଏହି ଚକ୍ରାନ୍ତ କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲିସ ସେ ଆଶଙ୍କା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବିପଦ ଥିବା ଆଶଙ୍କା କରି ସେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ଯ ମାଗିଛନ୍ତି ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର