PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କରିନାଙ୍କୁ ଭଲ ସ୍ବାମୀ ହେବାର ଟିପ୍ସ ମାଗିଲେ ରଣଭୀର ସିଂ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୮।୨: କରିନା କପୁରଙ୍କ ରେଡିଓ ଶୋ ’ହ୍ବାଟ୍ ଓ୍ବିମେନ୍ ଓ୍ବାଣ୍ଟ’ ଆଜିକାଲି ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କିତ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କୁହାଯାଇଥାଏ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ କରୀନାଙ୍କ ଅଧିକାଂଶ ଅତିଥୀ ମହିଳାମାନେ ହିଁ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ଶୋ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି ଯେ କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନୁହେଁ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ଉପଦେଶ ନେଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କରି ଯଦି କଥା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀର ହୋଇଥାଏ। ଏଇ ଯେମିତି ନିକଟରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ରଣଭୀର ସିଂ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ସ୍ବାମୀ କିଭଳି ହେବେ ତା’ର ଟିପ୍ସ ମାଗିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ବେବୋ(କରିନା) କହିଥିଲେ  ସାରା ଦେଶ ଜାଣିଛି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ରଣଭୀର କେତେ ଭଲ ପାଆାନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଟିପ୍ସ ଦରକାର ନାହିଁ। ଆପଣ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତାହା ବହୁତ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ଦରକାର ତେବେ ମ୍ୟାଜିକାଲ ସିକ୍ରେଟ କହୁଛି।  ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣକୁ ସ୍ପେସ୍ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ।

source: https://www.thenewsminute.com

କରିନା ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ନିଜର ରେଡିଓ ଶୋ ଜରିଆରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ଯାହାକୁ ଏକ ଫ୍ୟାନ କ୍ଲବ ସେୟାର କରିଛି। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ରଣଭୀର ଓ କରିନା ଖୁବଶୀଘ୍ର କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ତଖତ’ରେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ରଣଭୀର ଦାରା ଶିକୋହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ କରିନା ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ହେବ।