PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିଆଣାରେ ୨୪ମଇ ଯାଏ ବଢ଼ିଲା ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ , ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଖଟ୍ଟର କହିଲେ –ଜନତାଙ୍କ ଦାବି ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଜାଡେଜାଙ୍କ କରୋନାରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ କିମ୍ଵା ସିରିୟଲ ସୁଟିଂ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ସମସ୍ତ ଇନଡୋର ଓ ଆଉଟଡୋର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ: ଆଣ୍ଡାମାନ ସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଅବପାତ ରୂପ ନେବା ପାଇଁ ପାଣିପାଗ ଅନୁକୂଳ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧ ହଜାର ୭୩୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬ ଲକ୍ଷ ୧୨ ହଜାର ଟପିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ୧୯ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୧୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ସଇଁତଳା : ଜମିବାଡ଼ି କଳହକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଅଟକ
  • ||
  • ପାଟଣାଗଡ଼ : କରୋନା ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ କୈଳାଶ ସାହୁ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଓଲଟିଲା କାଠ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ୱର୍ଗତ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ଅନ୍‌ଲାନ୍‌ରେ ମିଳିବ ମଦ, ସକାଳ ୭ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୫ଟା ଯାଏଁ ଦେଇ ପାରିବେ ଅର୍ଡର, ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ମଦ କିଣିଲେ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଡେଲିଭାରୀ ଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପାରା ଧରିବାକୁ ଯାଇ ଟ୍ରେନ୍‌ ଲାଇନ୍ରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଳିଗଲା ନାବାଳକ, ଗୁରୁତର ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାସ ଶେଷକୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ ପିକ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିବ, ଜୁନ୍‌ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ କମିପାରେ
  • ||
  • କଟକ : ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ !
  • ||

କରିନାଙ୍କୁ ଭଲ ସ୍ବାମୀ ହେବାର ଟିପ୍ସ ମାଗିଲେ ରଣଭୀର ସିଂ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୮।୨: କରିନା କପୁରଙ୍କ ରେଡିଓ ଶୋ ’ହ୍ବାଟ୍ ଓ୍ବିମେନ୍ ଓ୍ବାଣ୍ଟ’ ଆଜିକାଲି ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କିତ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କୁହାଯାଇଥାଏ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ କରୀନାଙ୍କ ଅଧିକାଂଶ ଅତିଥୀ ମହିଳାମାନେ ହିଁ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ଶୋ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି ଯେ କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନୁହେଁ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ଉପଦେଶ ନେଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କରି ଯଦି କଥା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀର ହୋଇଥାଏ। ଏଇ ଯେମିତି ନିକଟରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ରଣଭୀର ସିଂ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ସ୍ବାମୀ କିଭଳି ହେବେ ତା’ର ଟିପ୍ସ ମାଗିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ବେବୋ(କରିନା) କହିଥିଲେ  ସାରା ଦେଶ ଜାଣିଛି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ରଣଭୀର କେତେ ଭଲ ପାଆାନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଟିପ୍ସ ଦରକାର ନାହିଁ। ଆପଣ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତାହା ବହୁତ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ଦରକାର ତେବେ ମ୍ୟାଜିକାଲ ସିକ୍ରେଟ କହୁଛି।  ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣକୁ ସ୍ପେସ୍ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ।

source: https://www.thenewsminute.com

କରିନା ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ନିଜର ରେଡିଓ ଶୋ ଜରିଆରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ଯାହାକୁ ଏକ ଫ୍ୟାନ କ୍ଲବ ସେୟାର କରିଛି। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ରଣଭୀର ଓ କରିନା ଖୁବଶୀଘ୍ର କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ତଖତ’ରେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ରଣଭୀର ଦାରା ଶିକୋହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ କରିନା ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର