PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ମସଜିଦ୍‌ ବିବାଦ। ୩୦ରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓ। ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ଆସନ୍ତା ୩୦ରୋ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଭିଡିଓ।
  • ||
  • କଟକ : ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କଡ଼ା ତାଗିଦ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ଷେପ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସୋର: ରାସ୍ତାରେ ହଟହଟା ହେଲେ ଖଇରା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ଏସଡିଓ, ଅସ୍ଥାୟୀ ମିଟର ରିଡର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ଆଶଙ୍କାରେ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଟିଚିଂ ହସ୍ପିଟାଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା ହେଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ, ଆଗାମୀ ୫୦ ବର୍ଷକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ୍, ୨୮୫ କୋଟି ଅନୁମୋଦନ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଡିଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନର ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଧର୍ମଘଟ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ରୁ ସକାଳ ୬ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୦୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘କୋକୋ’ ଆପ୍‌ରେ ଋଣ ଠକେଇ ମାମଲା : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଧରାପଡି଼ଲା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ରାମ, ୧୦୫୮ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫ୍ରିଜ୍
  • ||
  • ଚିଲିକା : ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗାର ଭାଙ୍ଗିଲା ମେସିନ୍ ସ୍ଲାବ, ଚିଲିକା ମଝିରେ ଅଟକିଲେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ: ଅନୁଭବ-ବର୍ଷା ବିବାହ ବିବାଦ: “ବର୍ଷା ନିଜେ ଚଲାଉଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ପେଜ୍‌’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସିବ ସ୍ୱଚ୍ଛତା, ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁବିଧା: ଆଜିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହୋଲ୍ଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରିବ ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଓସିଏଲ୍‌ ଆଇରନ କାରଖାନାରୁ ଲୁହା ଚୋରି କରୁଥିଲା ଚୋର, ଛାତରୁ ପଡି ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମିିଳିବ ମୁକ୍ତି: ଜୟଦେବ ବିହାରରୁ ନନ୍ଦନକାନନ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ସବୁଠାରୁ ଦୀର୍ଘତମ ଫ୍ଲାଏଓଭର
  • ||

ଚାକିରି ଦେବା ବାହାନାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

source:www.deccanchronicle.com

ହରିୟାଣା ୨୧।୩: ହରିୟାଣା ପ୍ରଦେଶରେ ଚାକିରି ଦେବା ବାହାନାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କରାଯାଇଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବେ ବୋଲି ପ୍ରଥମେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସକୁ ଡକାଇଥିଲେ। ଆଉ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ମହିଳା ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ଇନ୍ଦୁବାଲା କହିଛନ୍ତି, ୨୭ ବର୍ଷ ​‌ବର୍ଷିୟ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କି ପଲବଲ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପାଖରେ ରହୁଥିବା ଦିଲ୍ଲୀପ ଜିନ୍ଦଲ ଚାକିରି ଦେବା ବାହାନାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଡ଼ାକିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀପ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ସେ ତାଙ୍କୁ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ବସିବାକୁ କହିଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଳ୍ଳୀପ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଗପସପ କରିଥିଲା। ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ଚାକିରି କରାଇଦେବ କହିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ରୁମରୁ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ଦିଳ୍ଲୀପ ସେହି ସମୟରେ ମହିଳାର ହାତ ଧରି ନେଇଥିଲା ଆଉ କରିଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ। ଯଦି ଏହି ମହିଳା ଜଣକ କାହାରିକୁ କହିବେ ତେବେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ କଳେବଳେ କୈାଶଳେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ସେଠାରୁ ଖସି ଯାଇ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୀଡ଼ିତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା ପରେ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନା ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେ ଫେରାର ଅଛି। ବହୁତ ଜଳଦୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।