PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଟିଲେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ, ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ କେହି ଆସିଲେନି

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ,୬/୨: ହରଦୋଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗାଁରେ ୧୬ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ କରାଯାଇଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ। ଜଣେ କି ଦୁଇ ଜଣ ନୁହେଁ ତିନି ଦିନ ଧରି ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଛନ୍ତି। ପାଟି କରି ଯେତେ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ ବି ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କେହି ଆସିନଥିଲେ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫେବ୍ରୁଆରି ୧ ତାରିଖ ଦିନ ରାତି ୮ଟା ସମୟରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଶୈାଚ ହେବା ପାଇଁ ଘର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଯୁବକ ବାଇକରେ ଆସି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗାଁଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବା  ଶାହାବାଦ ଅଂଚଳକୁ ନେଇ ଏକ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ତିନି ଧରି କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ। ଏପଟେ ଘର ଲୋକେ ଝିଅକୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ନ ପାଇବାରୁ ଥାନାରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

ସୋମବାର ରାତିରେ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା କି, ଶାହାବାଦ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଝିଅକୁ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଛନ୍ତି। ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ତିନି ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ମାତ୍ର ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଫେରାର୍ ଅଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।