PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

୭୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନକଲି ଲାଇକ୍ସ ଓ ଫଲୋଅର୍ସ କିଣିଥିଲେ ବାଦଶାହ, ଏବେ ପୋଲିସ ଆଗରେ କଲେ ସ୍ବୀକାର

https://www.instantbollywood.com/

ମୁମ୍ବାଇ,୯।୮: ଫେକ୍ ଫଲୋଅର୍ସ ରାକେଟ୍ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର କ୍ରାଇମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ୟୁନିଟ୍ (ସିଆଇୟୁ) ରାପର ବାଦଶାହଙ୍କୁ ଲଗାତାର ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ବାଦଶାହ ୭୨ ଲକ୍ଷରେ କୋଟି କୋଟି ଭ୍ୟୁଜ୍ କିଣିଥିବା କଥାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ବାଦଶାହ କହିଛନ୍ତି, ସେ ‘ପାଗଲ ହୈ’ ଗୀତ ସହିତ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ୭୨ ଲକ୍ଷରେ ୭.୨ କୋଟି ଭିୟୁ କିଣିଥିଲେ। ସିଆଇୟୁ ଦ୍ବାରା ଶୁକ୍ରବାର ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପଚରା ଉଚରା ପରେ, ବାଦଶାହ ନକଲି ଲାଇକ୍ସ ଓ ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ପାଇଁ ୭୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା କଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ୧୪ ଜୁଲାଇରେ ଆନାଲିଟିକାଲ୍ ଟେକ୍ନିକାଲ ମାଧ୍ୟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଭାବରେ ଏହି କଥାର ପର୍ଦାଫାଶ କରିବା ଓ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧରିବା ପରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ବଲିଉଡର ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ସିଙ୍ଗର ଭୂମି ତ୍ରିବେଦୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏନେଇ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ଭୂମି ତ୍ରିବେଦୀ ୧୧ ଜୁଲାଇରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, କୌଣସି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫେକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ଓ ଦାବି କରାଯାଉଛି ତାଙ୍କର ଅଫିସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଆକାଉଣ୍ଟର ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କୁ ବଢାଇ ବିଜନେସ୍ ଡିଲ୍ ପାଇଁ ଆକାଉଣ୍ଟର ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା। ପୋଲିସ ସାରା ଦେଶରେ ଅତି କମରେ ୧୦୦ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ (ଏସଏମଏସ୍) ଫର୍ମ ଓ ୫୪ ପୋର୍ଟାଲର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି, ଯାହାକି ନକଲି ଆଇଡି କିମ୍ବା ବଟସ୍ ଜରିଆରେ ନକଲି ପ୍ରୋଫାଇଲ, ଲାଇକ୍ କମେଣ୍ଟ, ଫଲୋଅର୍ସ ଆଦି ବଢାଇବା ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟିକଟକ୍, ଫେସବୁକରେ ସେବା ଦେଇଥାନ୍ତି।