ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଆଣିଲା ଦମଦାର୍ ଅଫର୍: ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ମାଗଣାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨/୬: ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପୁଣି ଥରେ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଅଫର ଆଣିଛି । ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 2GB ଦୈନିକ ଡାଟାକ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ତାହା ପୁଣି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ, କମ୍ପାନୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଦମଦାର୍ ଅଫର ଆଣିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଡାଟା କିମ୍ବା କଲିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। କମ୍ପାନୀ ଏପ୍ରିଲରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅଫର ଦେଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦୈନିକ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମାଗଣା ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଏବେ କମ୍ପାନୀ କିଛି ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମାଗଣା ଡାଟା ଅଫର ଆଣିଛି । ତେବେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏନେଇ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରିନି ।

OnlyTechର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୈନିକ 2GB ମାଗଣା ଡାଟା ଅଫର୍ ନେଇଆସିଛି ଏବଂ ଏହାର ଲାଭ ୫ ଦିନ ପାଇଁ ଉଠାଯାଇପାରିବ । ଆପଣ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ କି ନାହିଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାଇ ଜିଓ ଆପ୍କୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ନୂତନ ଅଫରକୁ ‘ଜିଓ ଡାଟା ପ୍ୟାକ୍’ ଭାବରେ ନାମିତ କରିଛି ଏବଂ ମନୋନୀତ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ୫ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସମୁଦାୟ ୧୦ ଜିବି ମାଗଣା ଡାଟା ପାଇପାରିବେ ।

କିନ୍ତୁ କେଉଁ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ପାଇବେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଅଫର ଯାଦୃଛିକ ଭାବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ  ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଦିଆଯିବ । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଡାଟା ଆପଣଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାଟା ସହିତ ଯୋଡିହୋଇଯିବ । ଗ୍ରାହକମାନେ ମାଇଁ ଜିଓ ଆପରେ ଥିବା ମାଇଁ ପ୍ଲାନ୍ସ ସେକ୍ସନକୁ  ଯାଇ ଡାଟା ପ୍ୟାକ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ । ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାଟା ପ୍ୟାକ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଭିତରେ ଡିଟେଲ୍ସ ନଜର ଆସିବ । ଯଦି ଆପଣ ମନୋନୀତ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲାନରେ ମିଳୁଥିବା ବେନିଫିଟ୍ସ ସହିତ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଆଡ୍ ହୋଇ ନଜର ଆସିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୧ ବର୍ଷର ଆଲୋଚନା ପରେ ଡିଲ୍‌ ଫାଇନାଲ, ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ୧ ଆରବ ଡଲାରର ଚେକ୍‌

ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଅତି ଗରିବ ଲୋକ ବି ଧନୀ ହୋଇ ପାରେ, ଜାଣନ୍ତୁ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବାର ଉପାୟ…

ଡାଇବେଟିସକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଖାଦ୍ୟ

ଏଥର ଦୀପାବଳିରେ ବାଣ ଫୁଟିବ ତ ? ବାଣ ମଗାଇବେ କି’ ନାହିଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ହୋଲ୍‌ସେଲ୍‌ ବ୍ୟବସାୟୀ

କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ନଦୀବନ୍ଧ ମରାମତି ପାଇଁ ୧୦,୦୦୦ କୋଟି ମଞ୍ଜୁରୀ, ଚୟନ ହୋଇଥିବା ନଦୀବନ୍ଧ ମଧ୍ୟରୁ ୩୬ଟି ଓଡ଼ିଶାର

ଶ୍ରମିକ ଓ ଛୋଟ ଦୋକାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ସରକାର ଆଣୁଛନ୍ତି ଏହି ନୂଆ ଯୋଜନା