PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ମୁଖ୍ୟ ବଜାରରେ ହଠାତ୍ ଭୁଶୁଡିଲା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟି, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପଥଚାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏ ବର୍ଷ ଥରାଇବ ଶୀତ ଲହରୀ, ଜବର ଜାଡ଼ରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲମ୍ବିବ ଶୀତ ଅବଧି
  • ||
  • ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ବେଦାନ୍ତର ଏଲଏନଟି କଲୋନୀକୁ ପଶିଲା କରୋନା, ୩ ଶ୍ରମିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜି ସମ୍ବଲପୁର ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ, ମମିତା ମେହେର୍ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା – ଭଉଣୀଙ୍କୁ ୧୦ ଘଣ୍ଟା , ଭାଇକୁ ୧୮ ଘଣ୍ଟା ଜେରା

aajtak.intoday.in

ମୁମ୍ୱାଇ – ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଇଡ଼ି ତାର ତଦନ୍ତଙ୍କୁ ଜୋରସୋର କରିଛି । ଖବର ଆସିଛି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ୧୦ ଘଣ୍ଟା ଜେରା କରିଛି ଇଡି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍‌ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ୧୮ ଘଣ୍ଟା ଜେରା କରିଥିଲା ଇଡ଼ି । ଏହି ଜେରାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଅର୍ଥ ହେରଫେର ନେଇ ପଚରା ଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟରେ ରିୟା କହିଲେ , ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉନି, ମୋତେ କାହିଁକି ଦୋଷୀ କରାଯାଉଛି

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କର ପିତା କେକେ ସିଂହ ରିୟା ଓ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହ ସେ କହିଥିଲେ କି ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉସୁକାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାପା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରି ନାହାଁନ୍ତି : ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମାମୁଁ କହିଲେ -ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଇଡି ରିୟା ସମେତ ତାଙ୍କର ଭାଇ ,ପିତା ,ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଏକ୍ସ -ବିଜନେସ୍‌ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦି , ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନୀଙ୍କୁ ସୋମବାର ଦିନ ଜେରା କରିଛି । ଏହି ଜେରାରେ ଇଡି ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା କି ଏତେ କମ୍‌ ଆୟରେ ରିୟା କେମିତି ୭୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସେୟାର କିଣିଥିଲେ । ଏହା ସହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେରଫେର କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ରିୟା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଥିଲା ।