ବିଚରା ରିୟା : ଦିନେ ମିଡ଼ିଆକୁ ପୋଜ୍ ଦେଉଥିଲେ, ଆଜି ମୁହଁ ଲୁଚାଇ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩।୮ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି। ସିବିଆଇ ବ୍ୟତୀତ ଇଡ଼ି ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଜୋରସୋର୍‌ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ଚାରିଆଡ଼େ ଗୋଟିଏ ହିଁ ନାଁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏହି ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ସବୁବେଳେ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ରିୟାଙ୍କ ପାଖରେ ଏବେ କିନ୍ତୁ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଆଉ ସେହି ଦୃଢ଼ ବିଶ୍ବାସ ନଜର ଆସୁନାହିଁ। ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରଥମେ ମିଡ଼ିଆକୁ ଦେଖିଲେ ରିୟା ପୋଜ୍‌ ଦେଉଥିଲେ, ତାହା ଆଜି ଆଉ ନାହିଁ। ବରଂ ମିଡ଼ିଆକୁ ଦେଖିଲେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ ବିନା ଜବାବ୍‌ ଦେଇ ପଳାଇଯାଉଛନ୍ତି।

୧୯୯୨ ଜୁଳାଇ ୧ ତାରିଖରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି। ରିୟା ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଲିଭ୍‌-ଇନ୍‌ ପାର୍ଟନର ଥିଲେ। ରିୟାଙ୍କ ବାପା ଆର୍ମିରେ ଡାକ୍ତର ଓ ମା’ ହାଉସଓ୍ବାଇଫ୍‌ ଅଟନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ବାପା ରିୟାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉସକେଇବା, ଅପରାଧିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିବା, ଚୋରି, ଠକେଇ ଏବଂ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହିତ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି।

୨୦୦୯ରେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଏମଟିଭି ରିୟଲିଟି ସୋ ଟିଭିଏସ୍‌ ସ୍କୁଟି Teen Diva ରୁ ରିୟା ନିଜ କ୍ୟାରିଅରର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସୋରେ ବିଜେତା ତ ହୋଇପାରିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରନରଅପ୍‌ ହୋଇ ନିଜକୁ ସନ୍ତୋଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏମଟିଭିର ଭିଡ଼ିଓ ଜକି ପାଇଁ ଅଡିସନ୍‌ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସିଲେକ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ରିୟାଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରଥମ ବ୍ରେକ୍‌ ୨୦୧୨ରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ’ତୁନେଗା ତୁନେଗା’ ଜରିଆରେ ମିଳିଥିଲା। ଆୟୁଷ୍ମାନ୍‌ ଖୁରାନାଙ୍କ ସହିତ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ ’ଓ ହିରିଏ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ରିୟାଙ୍କ ନାଁ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ସାରିଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା।

୨୦୧୩ରେ ରିୟା ନିଜର ବଲିଉଡ ବ୍ରେକ୍‌ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ରିୟା ବଲିଉଡରେ ଫିଲ୍ମ ‘ମେରେ ଡାଡ୍‌ କି ମାରୁତି’ରେ ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ସୋନାଲି କେବଲରେ ରିୟା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୭ରେ ହାଫ୍‌ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଦୋବାରା : ସି ୟୋର୍‌ ଇଭିଲ୍‌ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମଟା ସେତେଟା ଜମିନଥିଲା।

ରିୟା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ’ଜଲେବି’ରେ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୋନାଲୀ କେବଲ, ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଚୋର୍‌ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ଦେଖାଯିବ ତ ୮ ବର୍ଷର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅରରେ ରିୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସେତିକି ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିପାରିନାହିଁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍

ଭାରତୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ‘ବେଲ୍‌ ନା ଜେଲ’, ଆଜି ହେବ ଶୁଣାଣି

ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ , ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ – ମୁଁ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଛି

ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାୟରର ମହା ଖୁଲାସା ! ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ାଇବା ଓ ସ୍ଲିମ୍‌ ହେବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନେଉଛନ୍ତି ଏହି ନିଶା

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା : କମେଡିଆନ ଭାରତୀ ସିଂହ ଓ ପତି ହର୍ଷଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତ , କାଲି ହେବ ଜାମିନ୍‌ ଶୁଣାଣି