PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ମସ୍ତି କଲେ ରିଦ୍ଧି, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୪: ଟିଭି ଷ୍ଟାର୍ ରିଦ୍ଧି ଡୋଗରା ଏବେ ମସ୍ତି ମୁଡରେ ଅଛନ୍ତି । ରିଦ୍ଧି ଏବେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଛୁଟି ବିତାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୂର୍ବରୁ ରିଦ୍ଧି ନିଜ ଡିଭୋର୍ସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ରିଦ୍ଧି ଡୋଗରା ଓ ରାକେଶ ବାପତ ପ୍ରାୟ ୭ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଏହି କପଲ ଡିଭୋର୍ସ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି  ।

ରିଦ୍ଧି  ଓ ରାକେଶଙ୍କ ଡିଭୋର୍ସ ଖବର ବହୁ ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ରିଦ୍ଧି ଏହି ଖବର ଉପରେ ମୋହର ମାରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ସମ୍ପର୍କ ସବୁବେଳ ପାଇଁ ରହିବ ।

ଅନ୍ଯପଟେ ରାକେଶ ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିଭୋର୍ସ ନେବା କଥା ସତ । ଅବଶ୍ଯ ଏପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଏହା କ୍ଲିୟର ହୋଇନି ଯେ ସେମାନେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଅପିଲ୍ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଝିରେ ରିଦ୍ଧି ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରୁଛନ୍ତି । ରିଦ୍ଧିଙ୍କୁ ଡାଇଭିଂ କରିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଏହି ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ପାଣିରେ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାଇଭିଂ କରୁଛନ୍ତି ।

ରିଦ୍ଧି ଡୋଗରା ଟିଭି ସିରିୟଲ ‘ୱୋ ଅପନା ସା’ ମାଧ୍ଯମରେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଫଲୋଓର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରାୟ ୧ ମିଲିୟନ ।