ଲକଡାଉନ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଫସିରହିଛନ୍ତି ରିଷି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ, ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦।୪ : ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ରିଷି କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ। ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବାକୁ ରିଷି କପୁରଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ। ଅନୁମତି ପାଇବା ପରେ ରିଷି କପୁରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କପୁର ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତୁ କପୁର, ପୁଅ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଝିଅ ରିଦ୍ଧିମା କପୁର ।

ଝିଅ ରିଦ୍ଧିମା ଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିବାବେଳେ ରଣବୀର ଏବଂ ନୀତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ। ଝିଅ ରିଦ୍ଧିମା କପୁର ସାହନି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରିଦ୍ଧିମା ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଥିବାବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀର ସୀମା ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଲ୍ ରହିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦିଲ୍ଲୀର ସମସ୍ତ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବାରଣ କରାଯାଇଛି। ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ପାଇବା ପରେ ରିଦ୍ଧିମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିମାନ ଯୋଗେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏଥିପାଇଁ ଜରୁରୀ ଅନୁମତିର ଆବେଦନ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ରିଷି କପୁର କର୍କଟ ରୋଗ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ୁଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ପରେ ରିଷି କପୁର ଗତ ବର୍ଷ ନ୍ୟୁୟର୍କକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଆଜି ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ABP CVoterର ରିପୋର୍ଟ: ବିହାରରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବ କିଏ? ଜନତାଙ୍କ ନଜରରେ ଏହି ନେତା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବିବାହ କରିଲେ ନେହା କକ୍କର – ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ହାତ ଧରିଲେ

ମୋ ସିନ୍ଦୂର ମୋର – ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ମହିଳା !

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାଗଣା କୋରନା ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଡେନ୍‌

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ୟୁଜର୍ସ ସାବଧାନ, ଭୁଲରେ ବି ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୧୯ ଆପ୍ସ