PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟରେ ରିୟା କହିଲେ – ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଭଲ ପାଇବା ଥିଲା , ହେଲେ …

oneindia.com

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଥମ ଥର ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟରେ  ନିଜର ଓ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ରିଲେସନକୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁରେ ବହୁତ ମର୍ମାହତ ବି ହୋଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତନାଘନା –୧୮ ଘଣ୍ଟା ଜେରା, ଇଡି ସ୍କାନରରେ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ,  ରିୟା ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ବିହାର ପୁଲିସ୍‌ ବିରୁଦ୍ଧରେ  ପିଟିସନ  ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ କେସ୍‌କୁ ମୁମ୍ୱାଇ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବାର ଦାବି କରିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ  ଏବେ ଏହି କେସ୍‌  ସିବିଆଇ  ହାତକୁ ଯାଇ ସାରିଛି । ସେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରିୟା କୋର୍ଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ  ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଏହି କେସ୍‌ରେ ପ୍ରତାଡ଼ିତ କରାଯାଉଛି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟରେ ରିୟା କହିଲେ , ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉନି, ମୋତେ କାହିଁକି ଦୋଷୀ କରାଯାଉଛି

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟରେ ୧୧ ଫର୍ଦ୍ଦର ଆଫିଡେଭିଟ୍‌  ଦେଇ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ  କହିଛନ୍ତି,  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ  ରାଜପୁତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ପ୍ରତାଡ଼ିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ।  ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ  ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏହି କେସ୍‌ରେ  ପାଟନାରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା  ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌  ମୁମ୍ୱାଇ ଟ୍ରାନ୍ସଫର  କରିବାକୁ ଓ ବିହାର ପୁଲିସ୍‌ ସ୍ଥାନରେ  ମୁମ୍ୱାଇ ପୁଲିସ୍‌କୁ ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବାର  ଦାବିକୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟରେ ପିଟିସନ  ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କେସ୍‌ରେ  ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ  ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ବିହାର ସରକାରର ସୁପାରିଶରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବିହାର ପୁଲିସ୍‌ ଠାରୁ  ତଦନ୍ତ ନେଇ ସିବିଆଇକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବି ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌  ଦାଖଲ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ରିୟା ଅଭିଯୋଗ କରି କହୁଛନ୍ତି ଯେ , ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଅନେତକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ଫସାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର