PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସେମିରେ ହାରିଲେ ସାଇନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯ା୧(ଏଜେନ୍ସି): ମାଲେସିଆର କ୍ୱାଲାଲମ୍ପୁର ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ମାଲେସିଆ ମାଷ୍ଟର୍ସ ସୁପରସିରିଜ୍‌ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭାରତର ସାଇନା ନେହୱାଲଙ୍କ ଅଭିଯାନ ଶେଷ ହୋଇଛି । ସେମି ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ସେ ସ୍ପେନ୍‌ର କାରୋଲିନା ମାରିନଙ୍କ ଠାରୁ ହାରି ଟାଇଟଲ ଦୌଡରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଚତୁର୍ଥ ସିଡ୍‌ ମାରିନ୍‌ ସିଧା ସଳଖ ୨୧-୧୬, ୨୧-୧୩ ଗେମ୍‌ରେ ସାଇନାଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବା ପାଇଁ ମାରିନଙ୍କୁ ୪୦ମିନିଟ୍‌ ଲାଗିଥିଲା । ମାରିନଙ୍କ ଚତୁର ଖେଳ ଆଗରେ ସାଇନାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ଫିକା ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ସାଇନାଙ୍କ ପରାଜୟ ସହ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରୁ ଭାରତର ଅଭିଯାନ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୨୦୧୭ରେ ସାଇନା ଏଠାରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ହୋଇଥିଲେ ।