୪୬ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ନକରି ମଧ୍ୟ ମା’ ହୋଇଥିବାରୁ ଖୁବ୍ ଖୁସି

ମୁମ୍ବାଇ,୧୪।୪: ଜଗତର ସଂସ୍କାରୀ ବୋହୁ ଓ ମା ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଦ ସାକ୍ଷୀ ତନଓ୍ବାର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ତେବେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନୁର୍ହେ ଏବେ ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ ନକରି ମଧ୍ୟ ମା’ ବନି ଯାଇଛନ୍ତି। ତାହା ରିଲ ନୁହେଁ ରିୟଲ ଲାଇଫରେ। ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଏହା କିଭଳି ସମ୍ଭବ? ତେବେ ହଁ ସାକ୍ଷୀ ଏକ ୯ ମାସର ଝିଅକୁ ପୋଷ୍ୟଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି ଦିତ୍ୟା।

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସାକ୍ଷୀ କହିଥିଲେ ମା’ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବଦଳି ଯାଇଛି। ପ୍ରତି ବାପା-ମା ମୋ ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ। ମୋତେ ଲାଗୁଛି ମୁଁ କିଛି ଅଲଗା ନୁହେଁ। ମୁଁ ଜଣେ ସାଧାରଣ ମା’। ଏହାପରେ ସାକ୍ଷୀ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଭଳି ସିଙ୍ଗଲ ମଦର ହେବା ନେଇ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଆମେ ଯେତେବେଳେ ଜୀବନର ଗୋଟେ ପାଦ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅନୁଭୂତି। ମାତୃତ୍ବ  ସୁଖ ବେଶ୍ ନିଆରା। ମୋ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ମୁଁ ଏହି ଝିଅକୁ ପୋଷ୍ୟ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅବସର ନେଲେ ରେସ୍‌ଲିଂ ଦୁନିଆ‌ର ମହାରଥୀ ଅଣ୍ଡରଟେକର୍‌, କହିଲେ- ମୋର ସମୟ ଆସିସାରିଛି…

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍

ଭାରତୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ‘ବେଲ୍‌ ନା ଜେଲ’, ଆଜି ହେବ ଶୁଣାଣି

ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ , ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ – ମୁଁ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଛି

ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାୟରର ମହା ଖୁଲାସା ! ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ାଇବା ଓ ସ୍ଲିମ୍‌ ହେବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନେଉଛନ୍ତି ଏହି ନିଶା