PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ବାରିପଦାରେ ଖୋଲିବ ସମଲେଶ୍ୱରୀ ହେଲ୍‌ଥ କେୟାର୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୧ା୩(ବ୍ୟୁରୋ):ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଲୋକଙ୍କ ବାକ୍‌ ଓ ଶ୍ରବଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଦିଗରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରି ଆସିଥିବା ସମଲେଶ୍ୱରୀ ହେଲ୍‌ଥ କେୟାର ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବାରିପଦାରେ ଏହାର ନୂତନ ଶାଖା ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି । କଟକ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ସମ୍ୱଲପୁରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ପରେ ଏବେ ବାରିପଦାରେ ନୂଆ ଶାଖା ଖୋଲୁଛି । ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ବାଲେଶ୍ୱର ସମେତ ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାର ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ ସେବା ଯୋଗାଇଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବାରିପଦାର ହସ୍ପିଟାଲ ରୋଡ୍‌ ନିକଟ ଲାଲ୍‌ ବଜାରଠାରେ ସମଲେଶ୍ୱରୀର ନୂତନ ଶାଖା ଖୋଲୁଛି । ଏଠାରେ ନବଜାତ ଶିଶୁଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଶ୍ରବଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ରହିବ । ବିଶ୍ୱର ନାମୀଦାମୀ କମ୍ପାନିର ଶ୍ରବଣ ଯନ୍ତ୍ର ଏଠାରେ ବେଶ୍‌ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ । ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଅଫର୍‌ ଭାବେ ମାଗଣା ଶ୍ରବଣ ପରୀକ୍ଷା ଓ ପରାମର୍ଶ ସାଙ୍ଗକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରିହାତି ଓ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍‌ ସୁବିଧା ନୂଆ ଶାଖାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ସମଲେଶ୍ୱରୀ ହେଲ୍‌ଥ୍‌ କେୟାରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମୀର କୁମାର ନାୟକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।