ଲଞ୍ଚ୍ ହେଲା ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31, ଜାଣନ୍ତୁ ଦାମ୍ ଓ ଫିଚର୍ସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୬: ସାମସଙ୍ଗ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ନୂଆ ଗାଲାକ୍ସି A31 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଏହାକୁ ଗତ ବର୍ଷ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା ଗାଲାକ୍ସି A30 ର ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଭର୍ସନରେ ମାର୍କେଟରୁ ଆଣିଛି କମ୍ପାନୀ । ଫୋନରେ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଓ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ମିଳିବ । ଏଥିରେ ୪୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ୍ ମେନ୍ କ୍ୟାମେରା ଓ ୨୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସେଲ୍ଫି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି । ୬ ଜିବି ରାମ୍ ଓ ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଥିବା ଗାଲାକ୍ସି A31 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୧୦ ଓଏସରେ କାମ କରିଥାଏ । ଫୋନରେ ଇନ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଫିଙ୍ଗରପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର, ମାଇକ୍ରୋଏସଡି କାର୍ଡ ଓ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ମିଳିଥାଏ । ଏହା ୩ଟି କଲର ଅପ୍ସନରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31
ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31 ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ୨୧,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ ୬ GB RAM ଏବଂ ୧୨୮ GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭେରିଏଣ୍ଟ ମିଳିବ ।  ଏହି ଫୋନ୍ ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ବ୍ଲାକ୍, ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ହ୍ୱାଇଟରେ ବିକ୍ରି ହେବ ।

ଫୋନ୍ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଗଲାଣି ।  ଆଗ୍ରହୀ ଗ୍ରାହକ ଏହାକୁ ଆମାଜନ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ, ସାମସଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରାଧିକୃତ ଅଫଲାଇନ୍ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ । ଏଥିରେ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ସପୋର୍ଟ କରିବ । ଫୋନରେ ୬.୪ ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ୍ ଏଚଡି ଇନଫିନିଟି ୟୁ ଡିସପ୍ଲେ ରହିବ । 

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ 31 ରେ ଏକ ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ P65 ଅକ୍ଟା-କୋର ପ୍ରୋସେସର ରହିଛି । ଏଥିରେ ୬ ଜିବି ରାମ୍ ଓ ୧୨୮ GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରହିଛି । ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡରେ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ 512 GB କୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇପାରିବ ।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ 31 ର 5000 mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି, ଯାହା 15 ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସପୋର୍ଟ କରେ ଏବଂ କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ ଏଥିରେ 4G VoLTE, ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍, ଜିପିଏସ୍ / ଏ-ଜିପିଏସ୍ ସହିତ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ଅଛି ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏହାର ଚାରୋଟି ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଅଛି । ଏଥିରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା, 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା, 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡିପ୍ ସେନସର ଅଛି । ଆଗରେ 20 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ସ୍କାନରରେ ଚୀନ୍‌ର ୫୦ ନିବେଶ ପ୍ରସ୍ତାବ

ବୟକଟ୍‌ ଚାଇନା ଅଭିଯାନ ଏକାଠି ହେଲେ ଭାରତର ବଡ ଉଦ୍ୟୋଗପତି

୪.୫% ଖସିବ ଜିଡିପ -ଆର୍ଥିକ ଅଙ୍କରେ ଦେଖାଦେବ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ପ୍ରଭାବ ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତ ଗଠନରେ ସହାୟକ ହେବ ଢାଞ୍ଚାଗତ ସଂସ୍କାର

ଆଖି ପାଇଁ ସଞ୍ଜୀବନୀ ନାଲି ଆଲୋକ

ପାଣି ପିଇବା ସମୟରେ ଆପଣ କରୁଛନ୍ତି କି ଏହି ୫ ଭୁଲ୍, ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ସମ୍ଭବ ସୁଧାରନ୍ତୁ

ଏୟାରଟେଲ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କଲା ଶସ୍ତା ପ୍ରି-ପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍, ପ୍ରତିଦିନ ମିଳିବ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା