ଲଞ୍ଚ୍ ହେଲା ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31, ଜାଣନ୍ତୁ ଦାମ୍ ଓ ଫିଚର୍ସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୬: ସାମସଙ୍ଗ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ନୂଆ ଗାଲାକ୍ସି A31 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଏହାକୁ ଗତ ବର୍ଷ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା ଗାଲାକ୍ସି A30 ର ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଭର୍ସନରେ ମାର୍କେଟରୁ ଆଣିଛି କମ୍ପାନୀ । ଫୋନରେ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଓ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ମିଳିବ । ଏଥିରେ ୪୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ୍ ମେନ୍ କ୍ୟାମେରା ଓ ୨୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସେଲ୍ଫି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି । ୬ ଜିବି ରାମ୍ ଓ ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଥିବା ଗାଲାକ୍ସି A31 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୧୦ ଓଏସରେ କାମ କରିଥାଏ । ଫୋନରେ ଇନ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଫିଙ୍ଗରପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର, ମାଇକ୍ରୋଏସଡି କାର୍ଡ ଓ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ମିଳିଥାଏ । ଏହା ୩ଟି କଲର ଅପ୍ସନରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31
ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A31 ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ୨୧,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ ୬ GB RAM ଏବଂ ୧୨୮ GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭେରିଏଣ୍ଟ ମିଳିବ ।  ଏହି ଫୋନ୍ ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ବ୍ଲାକ୍, ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ପ୍ରିଜିମ୍ କ୍ରସ୍ ହ୍ୱାଇଟରେ ବିକ୍ରି ହେବ ।

ଫୋନ୍ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଗଲାଣି ।  ଆଗ୍ରହୀ ଗ୍ରାହକ ଏହାକୁ ଆମାଜନ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ, ସାମସଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରାଧିକୃତ ଅଫଲାଇନ୍ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ । ଏଥିରେ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ସପୋର୍ଟ କରିବ । ଫୋନରେ ୬.୪ ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ୍ ଏଚଡି ଇନଫିନିଟି ୟୁ ଡିସପ୍ଲେ ରହିବ । 

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ 31 ରେ ଏକ ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ P65 ଅକ୍ଟା-କୋର ପ୍ରୋସେସର ରହିଛି । ଏଥିରେ ୬ ଜିବି ରାମ୍ ଓ ୧୨୮ GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରହିଛି । ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡରେ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ 512 GB କୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇପାରିବ ।

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏ 31 ର 5000 mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି, ଯାହା 15 ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସପୋର୍ଟ କରେ ଏବଂ କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ ଏଥିରେ 4G VoLTE, ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍, ଜିପିଏସ୍ / ଏ-ଜିପିଏସ୍ ସହିତ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ଅଛି ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏହାର ଚାରୋଟି ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଅଛି । ଏଥିରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା, 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା, 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡିପ୍ ସେନସର ଅଛି । ଆଗରେ 20 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୧ ବର୍ଷର ଆଲୋଚନା ପରେ ଡିଲ୍‌ ଫାଇନାଲ, ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ୧ ଆରବ ଡଲାରର ଚେକ୍‌

ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଅତି ଗରିବ ଲୋକ ବି ଧନୀ ହୋଇ ପାରେ, ଜାଣନ୍ତୁ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବାର ଉପାୟ…

ଡାଇବେଟିସକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଖାଦ୍ୟ

ଏଥର ଦୀପାବଳିରେ ବାଣ ଫୁଟିବ ତ ? ବାଣ ମଗାଇବେ କି’ ନାହିଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ହୋଲ୍‌ସେଲ୍‌ ବ୍ୟବସାୟୀ

କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ନଦୀବନ୍ଧ ମରାମତି ପାଇଁ ୧୦,୦୦୦ କୋଟି ମଞ୍ଜୁରୀ, ଚୟନ ହୋଇଥିବା ନଦୀବନ୍ଧ ମଧ୍ୟରୁ ୩୬ଟି ଓଡ଼ିଶାର

ଶ୍ରମିକ ଓ ଛୋଟ ଦୋକାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ସରକାର ଆଣୁଛନ୍ତି ଏହି ନୂଆ ଯୋଜନା