ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ଆକର୍ଷଣରେ ସାମସଙ୍ଗ୍ ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୍୩୦, ମାତ୍ର ଏତିକି ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ

ଭୁବନେଶ୍ବର,୨୮।୨: ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ଭଳି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେଲା ସାମସଙ୍ଗ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୍୩୦। ଏମ୍ ସିରିଜ୍ ଉତ୍ପାଦବର୍ଗରେ କମ୍ପାନି ଏମ୍୩୦କୁ ଯୋଡ଼ି ଏହାକୁ ଅଧିକ ରୁଦ୍ଧିମନ୍ତ କରିଛି। ଖାସକରି ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୍୩୦ ବଜାରକୁ ଆସିଛି।

ଯେଉଁଥିରେ ତିନିଟି କ୍ୟାମେରା, ସୁପର ଆମୋଏଲଇଡି ଇନଫିନିଟି ୟୁ ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ୫୦୦୦ ଏମ୍ଏଏଚ୍ ବ୍ୟାଟେରି ରହିଛି। ନିକଟରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିବା ଏମ୍୧୦, ଏମ୍୨୦ କୁ ଜବରଦସ୍ତ ସମର୍ଥନ ମିଳିବା ପରେ କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ ଏମ୍୩୦କୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା।

ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୍୩୦ରେ ୬.୪ ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ, ଅକ୍ଟାକୋର ଏକ୍ସିନସ୍ ୭୯୦୪ ପ୍ରୋସେସର, ସାମ୍ନାରେ ୧୬ ଏମପି, ପଛରେ ୧୩+୫ ଏମପି କ୍ୟାମେରା, ୬+୧୨୮ ଓ ୪+୬୪ ଜିବି ରାମ୍/ରମ୍, ୫୦୦୦ ଏମ୍ଏଏଚ୍ ବ୍ୟାଟେରି ଏବଂ ଫେସ ଅନଲକ୍ ଓ ଫିଙ୍ଗରପ୍ରିଂଟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି। ଏହା ଗ୍ରେଡେସନ୍ ବ୍ଳାକ୍ ଓ ଗ୍ରେଡେସନ୍ ବ୍ଲ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ।

ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୍୩୦ର ୪+୬୪ ଜିବି ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ୧୪.୯୯୦ ଟଙ୍କା ରହିଥିବାବେଳେ ୬+୧୨୮ ଜିବିର ମୂଲ୍ୟ ୧୭,୯୯୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏହା ମାର୍ଚ ୫ରୁ ଆମାଜନ ଡଟ୍ ଇନ୍ ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଡଟ୍ କମ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନା ଭାକ୍‌ସିନ୍ ପାଇଁ ୮୦ ହଜାର କୋଟି ଅଛି ତ ? ସରକାରଙ୍କୁ ସୀରମ୍‌ ସିଇଓଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ

ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଅଭିଯାନକୁ ଆଇଏମ୍‌ଏଫ୍‌ର ପ୍ରଶଂସା

ଇ-ଯାନକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ବ୍ୟାଟେରି ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ମିଳିବ ୩୪,୦୦୦ କୋଟି

ବଦଳି ଯିବ ଚେକରୁ ପେମଣ୍ଟ କରିବାର ପ୍ରଣାଳୀ, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ଲାଗୁ ହେବ ନୂଆ ନିୟମ

ପିଆଜ କେଜି ୬୦- ୧୦୦ ଛୁଇଁବ

ସେୟାର ବଜାରରେ ହାହାକାର: ସେନସେକ୍ସ ୧୧୦୦ ପଏଣ୍ଟ ହ୍ରାସ୍, ନିଫ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଖସିଲା