PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର: ବୁର୍ଲା ସରକାରୀ ବାଳକ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଶିଲା କରୋନା , ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଆଜି ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଦେଉଳି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋପୀନାଥପୁର ଖଣିରେ ଚଢ଼ାଉ, ୭ଟି ବେଆଇନ ମାଙ୍କଡା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢଉ
  • ||
  • ମହାକାଳପଡ଼ା : କୁମାରୁଣି ନିକଟରେ ବସ୍ ଓଲଟି ୩ ଗୁରୁତର , ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ଯାତ୍ରୀ , ସମସ୍ତ ଗୁରୁତର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ରିଲିଜ ପରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ‘ତାଣ୍ଡବ’ ଗର୍ଲ କୃତିକାଙ୍କ ଫଟୋ, ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ

https://zeenews.india.com/

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୧: ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଷ୍ଟାରର ୱେବସିରିଜ୍  ‘ତାଣ୍ଡବ’ ରିଲିଜ ହେବା ସହିଚ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ସିରିଜ୍ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସବୁ କଳାକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ସିରିଜରେ ସନାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବଲିଉଡ ତଥା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତିକା କାମରାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ସନାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଲେ
ଏହି ସିରିଜରେ କୃତିକା କାମରା ଅର୍ଥାତ୍ ସନା ଜଣେ କଲେଜ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଡ ଭାବେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସିରିଜରେ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍ସ ।

image courtesy:https://zeenews.india.com/

ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ
ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏହି ସିରିୟଲରୁ କରିଥିଲେ ଡେବ୍ୟୁ
କୃତିକା ଟିଭି ଶୋ ‘କିତନୀ ମୋହବତ୍ ହେ’ରେ ଆରୋହୀ ଭୂମିକାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ‘କୁଛ ତୋ ଲୋଗ୍ କହେଙ୍ଗେ’, ‘ପ୍ରେମ ଏକ ପହେଲି’ ଓ ‘ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା’ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପରିଚୟ ପାଇଥିଲେ ।

image courtesy:https://zeenews.india.com/

ପଲିଟିକଲ ଡ୍ରାମା ତାଣ୍ଡବର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଲ୍ଲୀ ଅବ୍ବାସ । ଏଥିରେ ମୋହମ୍ମଦ ଜିଶାନ ଅୟୁବ, ସୁନିଲ ଗ୍ରୋବର, ଡିନୋ ମୋରିଆ, କୁମୁଦ ମିଶ୍ରା, ଗୌହର ଖାନ୍ ଓ ସନ୍ଧ୍ୟା ମୃଦୁଳ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଆଗାମୀ ସିରିଜ ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରେ ।