PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ବଲାଙ୍ଗିରରୁ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କୁ ବିଜେପିରୁ ମିଳିବନି ଟିକଟ !

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୩: ଏଥର ବଲାଙ୍ଗିରରୁ ଲୋକସଭା ଲାଗି ବିଜେପିରୁ ସଂଗୀତା ସିଂଦେଓଙ୍କୁ ଟିକଟ ମିଳି ନ ପାରେ | ବିଭିନ୍ନ ଦଳୀୟ ସର୍ଭେରେ ସଂଗୀତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି | ଜାତୀୟ ରାଜନୀତିର ସମୀକରଣ ଦେଖି ହାଇକମାଣ୍ଡ ଲୋକସଭା ଆସନ ଲାଗି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ବସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି | ତେବେ କନକବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓଙ୍କୁ ଲୋକସଭାରୁ ଲଢିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଛି | ହେଲେ ସେ ନିଜର ବିଧାନସଭା ମଣ୍ଡଳୀ ପାଟଣାଗଡ଼ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ନାହାନ୍ତି | ତେଣୁ ସଂଗୀତାଙ୍କ ଲାଗି ଜୋରଦାର ଲବି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି |

ବିଜେପି-ବିଜେଡି ମେଣ୍ଟ ସମୟରୁ ଜିତି ଆସୁଥିଲେ ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାୟକ କେଭି ସିଂଦେଓଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ରାଣୀ ସଂଗୀତା ସିଂଦେଓ | ହେଲେ ମେଣ୍ଟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଦିଅର ତଥା ଅନଙ୍ଗଉଦୟ ସିଂଦେଓଙ୍କ ପୁଅ ବିଜେଡିର କଳିକେଶ ସିଂଦେଓ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ ଦେଇ ଆସୁଛନ୍ତି |