PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍ସରେ ‘ଆଜ୍‌ କଲ୍‌’, କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ସାରା

source:www.aaj.tv

ମୁମ୍ବାଇ: ଇମ୍‌ତିଆଜ ଅଲିଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ତାଙ୍କ ସହ ଖବରରେ ଅଛନ୍ତି କୋ-ଷ୍ଟାର୍‌ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ । କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ଡେଟ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କଥା ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସାରା କହିବା ପରେ ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ବି-ଟାଉନ୍‌ର ନଜର ଥିଲା । ଏହି ଯୋଡ଼ିକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଫିଲ୍ମମେକର୍‌ ଆଗଭର ହେଲେ । ତେବେ ସତସତିକା କାର୍ତ୍ତିକସାରାଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଇମ୍‌ତିଆଜ ଅଲି । ସୁଟିଂ ବି ଚାଲିଛି । ନିକଟରେ ସାରା ଦିଲ୍ଲୀରେ ନିଜ ସିନ୍‌ର କିଛି ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ସେତିକି ନୁହେଁ, ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏ ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସୈଫ୍‌ ଅଲି ଖାନ୍‌-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଷ୍ଟାରର୍‌ ‘ଲଭ୍‌ ଆଜ୍‌ କଲ୍‌’ର ଏଇଟି ସିକ୍ୱେଲ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ତେବେ ଏ ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଘୋଷଣା ହୋଇନଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଫିଲ୍ମମେକର୍‌ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ରଖିଛନ୍ତି ‘ଆଜ୍‌ କଲ୍‌’ । ‘ଲଭ୍‌ ଆଜ୍‌ କଲ୍‌’ର ଏହା ସିକ୍ୱେଲ୍‌ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଜଣାପଡୁଛି । ସିକ୍ୱେଲ୍‌ କି ନୁହେଁ, ତାହା ବଡ଼ କଥା ନୁହେଁ । ସାରା-କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ୍‌ କେମିଷ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସାହିତ । ଆସନ୍ତା ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ‘ସିମ୍ବା’ ପରେ ସାରାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତାକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଆଗଧାଡ଼ିର ନାୟିକାଙ୍କ ରେସ୍‌ରେ ସେ ସାମିଲ ହେବେ ବୋଲି ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ।