PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲା –ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ତାରିଖ ଯାଏ ଜେଲରେ ରହିବେ ଆର୍ୟନ ଖାନ୍ , ଆର୍ୟନଙ୍କ ହାଜତ ମିଆଦ ବୃଦ୍ଧ କଲେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏନ୍ସିବି କୋର୍ଟ
  • ||
  • ନଵମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ପଦ୍ଧତିରେ ପରିଵର୍ତ୍ତନ : ଵର୍ଷକୁ ୪ଟି ଫରମେଟିଭ୍ ଆସେସମେଣ୍ଟ ହେଵ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା – କେ ଗାଁ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଡମୁ ପରଜା ନିଲମ୍ୱିତ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ କଳାହାଣ୍ଡି ଏସ୍‌ପି
  • ||
  • ୩ ପ୍ରତିଶତ ବଢ଼ିଲା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା, ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ କ୍ୟାବିନେଟର ମଞ୍ଜୁରୀ
  • ||
  • ପାଡ଼ୁଆ: ଜଙ୍ଗଲରୁ ପାଡ଼ୁଆ: ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ପାଡୁଆ ଥାନା ପୋଲିସ, ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମମିତା ମେହେର ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି, ଅଟକ ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ କରିପାରେ ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼​‌: ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ଘଟଣା, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରା ଜଜ ଅଦାଲତ
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ମମିତା ମେହର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉ : ସ୍ମୃତିରାଣୀ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ଲାସରୁମ ପାଠପଢ଼ା, ନଭେମ୍ୱର ପହିଲାରୁ ୟୁନିଫର୍ମ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜିଠୁ ସେବାୟତଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌କୋଡ୍, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାରମ୍ପରିକ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରି ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସେବକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆଜି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ବନ୍ଦ ପାଳନ, ସକାଳ ୬ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଯୁକ୍ତ ୩ ସ୍ପଟ୍‌ ନାମଲେଖା ଆବେଦନ କପି ଦାଖଲ ଶେଷ, ୨୭ରୁ ନାମଲେଖା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଶୁଖିଲା ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||

୧୦ଟଙ୍କାରେ ଶାଢ଼ି କିଣିବାକୁ ଜମୁଛି ଭିଡ଼: ଦଳାଚକଟାରେ ବହୁ ମହିଳା ଆହତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍,୧୮/୨: ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ସିଦ୍ଦିପେଟଠାରେ ଥିବା ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲରେ ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି। ଶାଢ଼ି କିଣିବା ପାଇଁ ଜମୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡ଼। ଏହି ସପିଙ୍ଗ ମଲର ନାଁ ସିଏମ୍ଆର୍ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍। ଏଠାରେ ମାତ୍ର ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି ବିକୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇ ଯିବା ପରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ମହିଳା ଓ ଝିଅ ମାଡ଼ି ଆସିଥିଲେ। ଏକକାଳୀନ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ମହିଳା ସେ ଅଣଓସାରିଆ ପ୍ରବେଶ ପଥ ଥିବା ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାରୁ ଗୋଳମାଳିଆ ଓ ଦଳାଚକଟା ଭଳି ପରିସ୍ଥତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ୪ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଅବହେଳା କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମଲର ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ବୁକ୍ତ କରିଛି।

ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଲୋକେ ତାର ମୁଖ୍ୟ ସଟରକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏଥିରେ ୫ ତୋଳାର ସୁନା ଚେନ୍, ନଗଦ ୬ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଗୋଟିଏ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ହରାଇଥିବା କଥା ଭିଡ଼ରେ ପଶିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି।

ଅଣଓସାରିଆ ଗେଟ୍ ଦେଇଯିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ପଡ଼ିଯିବାରୁ ଦଳଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କଥା ପୁଲିସ କହିଛି। ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ତିନି ଜଣ ମହିଳା ପଡ଼ିଗଲେ। ଫଳରେ କୋଳାହଳ ଓ ଦଳ ଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସମୁଦାୟ ୧୫ ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର