୧୦ଟଙ୍କାରେ ଶାଢ଼ି କିଣିବାକୁ ଜମୁଛି ଭିଡ଼: ଦଳାଚକଟାରେ ବହୁ ମହିଳା ଆହତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍,୧୮/୨: ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ସିଦ୍ଦିପେଟଠାରେ ଥିବା ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲରେ ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି। ଶାଢ଼ି କିଣିବା ପାଇଁ ଜମୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡ଼। ଏହି ସପିଙ୍ଗ ମଲର ନାଁ ସିଏମ୍ଆର୍ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍। ଏଠାରେ ମାତ୍ର ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି ବିକୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇ ଯିବା ପରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ମହିଳା ଓ ଝିଅ ମାଡ଼ି ଆସିଥିଲେ। ଏକକାଳୀନ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ମହିଳା ସେ ଅଣଓସାରିଆ ପ୍ରବେଶ ପଥ ଥିବା ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାରୁ ଗୋଳମାଳିଆ ଓ ଦଳାଚକଟା ଭଳି ପରିସ୍ଥତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ୪ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଅବହେଳା କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମଲର ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ବୁକ୍ତ କରିଛି।

ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଲୋକେ ତାର ମୁଖ୍ୟ ସଟରକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏଥିରେ ୫ ତୋଳାର ସୁନା ଚେନ୍, ନଗଦ ୬ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଗୋଟିଏ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ହରାଇଥିବା କଥା ଭିଡ଼ରେ ପଶିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି।

ଅଣଓସାରିଆ ଗେଟ୍ ଦେଇଯିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ପଡ଼ିଯିବାରୁ ଦଳଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କଥା ପୁଲିସ କହିଛି। ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ତିନି ଜଣ ମହିଳା ପଡ଼ିଗଲେ। ଫଳରେ କୋଳାହଳ ଓ ଦଳ ଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସମୁଦାୟ ୧୫ ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।