PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

୧୦ଟଙ୍କାରେ ଶାଢ଼ି କିଣିବାକୁ ଜମୁଛି ଭିଡ଼: ଦଳାଚକଟାରେ ବହୁ ମହିଳା ଆହତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍,୧୮/୨: ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ସିଦ୍ଦିପେଟଠାରେ ଥିବା ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲରେ ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି। ଶାଢ଼ି କିଣିବା ପାଇଁ ଜମୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡ଼। ଏହି ସପିଙ୍ଗ ମଲର ନାଁ ସିଏମ୍ଆର୍ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍। ଏଠାରେ ମାତ୍ର ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ଖଣ୍ଡେ ଶାଢ଼ି ବିକୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇ ଯିବା ପରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ମହିଳା ଓ ଝିଅ ମାଡ଼ି ଆସିଥିଲେ। ଏକକାଳୀନ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ମହିଳା ସେ ଅଣଓସାରିଆ ପ୍ରବେଶ ପଥ ଥିବା ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାରୁ ଗୋଳମାଳିଆ ଓ ଦଳାଚକଟା ଭଳି ପରିସ୍ଥତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ ୪ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଅବହେଳା କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମଲର ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ବୁକ୍ତ କରିଛି।

ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଲୋକେ ତାର ମୁଖ୍ୟ ସଟରକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏଥିରେ ୫ ତୋଳାର ସୁନା ଚେନ୍, ନଗଦ ୬ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଗୋଟିଏ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ହରାଇଥିବା କଥା ଭିଡ଼ରେ ପଶିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି।

ଅଣଓସାରିଆ ଗେଟ୍ ଦେଇଯିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ପଡ଼ିଯିବାରୁ ଦଳଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କଥା ପୁଲିସ କହିଛି। ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ତିନି ଜଣ ମହିଳା ପଡ଼ିଗଲେ। ଫଳରେ କୋଳାହଳ ଓ ଦଳ ଚକଟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସମୁଦାୟ ୧୫ ଜଣ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର